Księżna Catherine w Szkole Podstawowej w Londynie / Książę Harry w St James Palace.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj księżna Catherine odwiedziła Szkołę Podstawową Barlby w Ladbroke Grove w Londynie w związku z jej patronatem nad Art Room. Kate oficjalnie otworzyła pokój dla dzieci w którym spotkała się z nimi i poprosiła o pokazanie obrazów, a także wzięła udział w dyskusji  z założycielami Juli Beattie i Grayson Perry.
 
www.twitter.com

www.dailymail.co.uk

Księżna otrzymała od dzieci w prezencie papierowe krzesło, a przy wyjściu rozmawiała z uczniami i nauczycielami szkoły.
Wczoraj pojawiły się także zdjęcia Catherine kiedy wracała z zakupami z domu towarowego John Lewis w Londynie:

www.twitter.com

Jutro Kate ma kolejną wizytę związaną z organizacją charytatywną - The Fostering Network. Księżna spotka się z pracownikami socjalnymi i opiekunami zastępczymi aby omówić rolę wspierania i ich potrzeby.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Wczoraj w St James Palace odbyło się wręczenie dyplomów dla absolwentów Programu Core Coach finansowanego przez Fundację Royal, którą założyli książę William, Harry i Catherine.
Z tej okazji przyjechały gwiazdy koszykówki: Carmelo Anthony, który wręczył Harry'emu koszulkę i jednego buta (drugiego dostanie jak przyjedzie kiedyś z nim zagrać mecz) oraz ambasador NBA Dikembe Mutombo.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Książę Harry pozował do zdjęć a także wygłosił krótkie przemówienie:
,,Kiedy mój brat, Catherine i ja uruchomiliśmy program Coach w 2012 roku, mieliśmy wizję młodzieży, która stała się niesamowitymi trenerami dla swoich społeczności i poza nią. Absolwenci pracowali fantastycznie, a wiem, że realizacja programu nie była łatwa. Dzisiejsze dyplomy oznaczają sukces dla nas wszystkich: absolwentów, opiekunów, przyjaciół, rodziny i wszystkich tych, którzy poparli program tak hojnie".

2 komentarze

  1. Ciekawy sposób na zapewnienie sobie kolejnego spotkania z księciem... Ten drugi but...;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dla dzieci na pewno duże przeżycie

    OdpowiedzUsuń