Ostatnie wydarzenia.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj Królowa i książę Filip uczestniczyli we Mszy Św. w St Mary Magdalence Church w Norfolk. Monarchini przyjechała na miejsce samochodem, podczas gdy książe zrobił sobie spacer. Już za kilka dni zobaczymy tam także najbliższą rodzinę Elżbiety II :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W sobotę hrabia i hrabina Wessex spędzili czas na wyścigach konnych w Ascot, gdzie zabrali ze sobą również dzieci. Lady Louise i wicehrabia James razem z rodzicami obserowali z loży królewskiej co dzieje się na torze.

:) / www.dailymail.co.uk
Z mamą najlepiej ;) / www.dailymail.co.uk

 Cała rodzinka spędziła miło ze sobą czas, co widać na powyżyszych zdjęciach :)

* * * * *
www.itv.com

Książę Karol odwiedził dzisiaj Cumbria - miejscowość w której doszło do poważnej powodzi, gdzie wiele osób straciło dach nad głową. Na miejscu książę spotkał się z członkami sił zbrojnych i ratowniczych, którzy pomagali ludziom wyjść z zalanych domów lub po prostu znaleźć schronienie. Fundacja księcia przekazała w tym miesiącu £40 000 na odbudowę domów i pomoc mieszkańcom. Karol odwiedził także Ośrodek Kultury Greystone i fabrykę ciastek McVitie's (jeśli będziecie w UK to polecam kupić czekoladowe, są pyszne!;)).


* * * * *
www.dailymail.co.uk


Zara i Mike Tindall z córeczką Mią, hrabina Wessex z dziećmi oraz Autumn i Peter Philips z córeczkami pojawili się ostatnio razem na lodowisku Lapland w Ascot. Cała rodzinka jeździła wspólnie na łyżwach, które pierwszy raz na nóżkach miała na pewno Mia. W nauce pomagała jej mama i tata oraz jeżdżący pingwin :-)


* * * 
 
Jak przygotowania do Świąt? Ja już nie mogę się doczekać! ;) 
Postaram się dla Was przygotować notki tematyczne, które opublikuję w Wigilię, 25-go i 26-go grudnia, kiedy nie będę miała za wiele czasu i z wiadomych względów nikły dostęp do komputera.

5 komentarzy

 1. uwielbiam to pierwsze zdjęcie Sophie i Jamesa, jest urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co prawda Louis ma już 12 lat a styl jej ubierania jest dość specyficzny i dziecinny ale to tylko moje zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety. Szczególnie te białe rajstopy to dramat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt...ciekawe czy sama chce je zakładać czy jednak rodzice? ;)

   Usuń