Wizyta księcia Harry'ego w szpitalu + więcej.

www.zimbio.com

Książę Harry odwiedził dzisiaj Midmay Hospital w Londynie, gdzie poznał pacjentów z HIV, pracowników szpitala i wolontariuszy. Tą wizytą Harry potwierdza, że podąża śladami swojej matki, która wielokrotnie odwiedzała to miejsce, o czym dziennikarze nie mieli nawet zielonego pojęcia. Księżna Diana oficjalnie była w tym szpitalu tylko 3 razy, gdzie w sumie pojawiła się tam 12 razy! Co ciekawe książę wspomniał, że chciał aby jego wizyta była tajemnicą, ale dodał, że byłoby to niemożliwe ze względu na obecne social media (twitter, itp.).

Po przyjeździe Harry'ego na miejsce podano informację, że dziennikarze nie mogą robić zdjęć księcia z pacjentami ze względu na ich komfort, stan zdrowia i to, że nie wszyscy wiedzą o tym, że są zarażeni wirusem.

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Jedną z osób, która spotkała się dzisiaj z księciem była 26-letnia kobieta, która mając zaledwie 2 lata miała okazję poznać księżną Dianę w Great Ormond Street Hospital. Opowiedziała mu, że pamięta jak usiadła Dianie na kolanach, która ją przytuliła i jak wtedy się czuła. Harry odpowiedział, że także pamięta to uczucie.

Pracownica szpitala tak wspomina wizytę matki Harry'ego: ,,Pamiętam ją z jednej z prywatnych wizyt. Była wspaniała i bardzo urocza. Jej zaangażowanie w szpital było ogromne, ponieważ dla dzieci uczyła się żonglować!" Mildmay świętuje swoje 150-lecie, dlatego książę został poproszony o przekrojeniu tortu. ,,Nie kroiłem ich zbyt wiele. Zwykle sadzimy drzewa. To coś nowego." - żartował :)

* Wizyty księcia z ostatniego dnia w RPA przeczytacie TUTAJ.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

2 dni temu zauważono księżną Cambridge na zakupach w ekskluzywnej dzielnicy Chelsea w Londynie. Catherine odwiedziła tom towarowy Peter Jones, gdzie spędziła około godzinę. Co kupiła? Na zdjęciu widzimy reklamówkę ze sklepu John Lewis oraz obrus. Czyżby księżna przygotowywała się już do Świąt w Anmer Hall? Wg Daily Mail rodzinka Cambridge pojawi się na porannej Mszy z rodziną królewską w Norfolk, ale świąteczny obiad spędzą już razem z Middletonami.

4 komentarze

 1. http://gwiazdy.wp.pl/artykul/5939919315522689/ksiaze-harry-ma-romans-z-bratanica-diany.html

  Dopiero co świat obiegła plotka o domniemanym związku młodszego brata księcia Williama z siostrą księżnej Kate, a już pojawiają się doniesienia o nowym romansie w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Według prasy Harry uwiódł Kitty Spencer - bratanicę własnej matki.

  Książę Harry znów jest bohaterem miłosnego skandalu? Wiele na to wskazuje.

  Według portalu "Celeb Dirty Laundry" to nie z Pippą Middleton potajemnie spotyka się brytyjski arystokrata. Redakcja serwisu uważa, że Harry romansuje z Kitty Spencer, która jest blisko spokrewniona z jego mamą - Dianą Spencer.

  - Kiedy książę zobaczył zdjęcia Kitty, oczy wyszły mu z orbit, oszalał na jej punkcie! – wyznała dziennikarzom portalu pracownik Pałacu Buckingham.

  Pokrewieństwo Harry'ego i Kitty budzi oburzenie i zgorszenie na królewskim dworze. Elżbieta II podobno stanowczo zażądała od księcia zakończenia bulwersującego romansu. Jego związkowi z kuzynką sprzeciwia się również księżna Kate.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahahha wiekszych bzdur w zyciu nie czytalam ..dzieki za porzadan dawke smiechu. W sumie harrego chyba jeszcze tylko z camilla nie laczyoi .hahaha

   Usuń
 2. Uwielbiam poczucie humoru Harry'ego.:)

  OdpowiedzUsuń