Ostatnie wydarzenia.

www.dailymail.co.uk

W niedzielę królowa i książę Filip uczestniczyli w nabożeństwie w Kościele St Mary the Virgin we Flitcham w Norfolk (koło Sandringham). Na Mszy pojawił się także David Armstrong-Jones (syn księżniczki Małgorzaty) z żoną Sereną, którego ojciec - Lord Snowdon zmarł w piątek. Antony Charles Robert Armstrong-Jones był fotografem i twórcą filmów dokumentalnych. 

* * * * *

Zara i Mike Tindall 2 dni temu uczestniczyli w Magic Millions Raceday w Australii. Można im tylko pozazdrościć pobytu w tak pięknym i bardzo słonecznym kraju! :)
* * * * *
www.dailymail.co.uk

Książę Karol i księżna Camilla w zeszłym tygodniu uczestniczyli w charytatywnym koncercie w Ballater w Szkocji, gdzie występował chór ,,the Aberdeen University Chamber". Podczas koncertu zbierano fundusze dla ludzi, którzy utracili swoje domy w wyniku ogromnej powodzi w grudniu 2015 roku i nadal nie mogą tu wrócić. Około 600 domów i 100 firm zostało zniszczonych przez miejscową rzekę Dee.
 
www.dailymail.co.uk


Co ciekawe książę Walii jest współautorem książki o globalnym ociepleniu Ziemi! Razem z dwoma ekologami postanowił opisać zagrożenia zmian klimatycznych, które wg nich mają wpływ m.in. na ostatnie powodzie w Wielkiej Brytanii.
 
* * * * * 
www.twitter.com

11 stycznia (środa) hrabina Wessex odwiedziła Ward Barracks w Bulford jako królewski pułkownik 5 batalionu ,,the Rifles". Na miejscu spotkała się z żołnierzami, którzy pokazali jej sprzęt armii brytyjskiej oraz opowiedzieli o swojej pracy.

www.twitter.com
www.dailymail.co.uk
www.twitter.com

Sophie oficjalnie otworzyła ,,
the Officers' Mess", gdzie rodziny żołnierzy będą mogły się spotykać i spędzać czas razem. Na miejscu znajdowały się m.in. dzieci oficerów, które hrabina z radością trzymała na rękach :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

5 dni temu książę i księżna Cambridge odwiedzili Child Bereavement UK w Stratford, które zajmuje się wsparciem dla rodzin, gdy umiera dziecko lub opiekuje się dziećmi, które straciły jednego z rodziców. Para książęca przyglądała się zajęciom terapii oraz rozmawiali z pracownikami, wolontariuszami i dziećmi. Wcześniej księżna Catherine odwiedziła The Early Years Parenting Unit, które współpracuje z organizacją Anna Freud Centre, której patronuje. Tymi spotkaniami po raz kolejny para książęca pokazuje, jak ważne są dla nich wyjścia dotyczące zdrowia psychicznego.

3 komentarze

 1. Sophie wygląda uroczo z dziećmi.
  Jak dobrze jest zobaczyć Mike i Zarę uśmiechniętych:)
  Myślę,że dla Kate i Williama zdrowie psychiczne to najważniejszy problem ich pracy i bardzo mu się oddają.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sophie jest piekna kobieta ale te zęby.... dlaczego ich nie wybieli?? Wyglądałaby o niebo lepiej! I mĺodziej. Zawsze podziwiam jej ubranie fryzurę ale wszystko psuje żółty uśmiech:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie każde zęby da się wybielić. Dużo zależy od naturalnego koloru kości. Więc gdyby mogła to przy takich możliwościach na pewno by to zrobiła.

   Usuń