Ostatnie wyjścia BRK.

www.dailymail.co.uk

Książę William odwiedził dzisiaj schronisko dla bezdomnych w Londynie, którym opiekuje się organizacja Centrepoint (książę jest ich patronem). William spędził czas z pracownikami, którzy prowadzą schroniska i organizują warsztaty wraz ze szkoleniami dla młodych ludzi.
Książę wziął udział w zabawie ,,Who I am?", która polega na odgadnięciu nazwy/imienia osoby na kartce, którą trzyma się na głowie lub czole. Zadając pytania trzeba pamiętać, że odpowiedzą może być tylko TAK lub NIE. William na swojej kartce miał napisane David Beckham :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Zara i Mike Tindall uczestniczyli dzisiaj w przyjęciu Magic Millions w Queensland's Surfers Paradise w Australii.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Eugenia wraz ze swoim chłopakiem (Jack Brooksbank) przyjechała do Verbier w Szwajcarii aby wypocząć wraz ze swoją mamą, księżną Yorku. Verbier to szczególne miejsce dla Eugenii i Jacka, ponieważ to tutaj poznali się w 2010 roku, kiedy Jack był na nartach ze swoimi przyjaciółmi.

www.dailymail.co.uk

To już nie pierwszy raz, kiedy możemy zobaczyć członków rodziny królewskiej na stokach narciarskich w Szwajcarii. Przyjeżdżają tu także księżniczka Beatrice i książę Harry, którzy wspólnie wypoczywali tam 2 lata temu.

4 komentarze

 1. A czy przypadkiem Kate i William z dziećmi nie byli wtedy we Francji? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację! :) W Szwajcarii byli jeszcze długo przed ślubem :)

   Usuń
 2. K i W nie byli 2 lata temu tylko w zeszłym roku w marcu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 2 lata temu w Szwajcarii byli Harry, Beatrice i Eugenia. O K&W pisalam o sesji z dziecmi, ktora odbyla sie we Francji (Karolina mnie szybko poprawila), a nie Szwajcarii ;)

   Usuń