Królowa wydała Garden Party w Szkocji + więcej.

www.zimbio.com

Królowa wydała dzisiaj Garden Party na terenie Holyroodhouse w Szkocji na którym był obecny także książę Filip i książę Yorku. Na miejscu było obecnych ponad 8 tysięcy osób, w tym pani Premier - Nicola Sturgeon z którą monarchini miała wcześniej prywatną audiencję.

* * * * *

Nie mogłam nie wrzucić tu tego filmiku! Jeśli go zobaczycie to sami zrozumiecie dlaczego :) Sytuacja miała miejsce w Kanadzie kilka dni temu, kiedy książę Karol i księżna Camilla słuchali tradycyjnego hymnu języka Inuit, który polega na śpiewaniu gardłem. 

Reakcja księżnej jest po prostu genialna i wcale się jej nie dziwię, że nie mogła się powstrzymać! Ja wiem, że powinna zachować powagę, bo sytuacja tego wymaga, ale sami posłuchajcie tego...i szczerze? Sama ledwo wytrzymałam :)

* * * * *
www.twitter.com

Księżniczka Anna rozpoczęła właśnie swoją oficjalną wizytę w Chinach. Anna zwiedziła dzisiaj Zakazane Miasto (dawny pałac cesarski dynastii Ming i Qing) w Pekinie.

7 komentarzy

 1. Za każdym razem jak oglądam ten filmik to chce mi się śmiać :D Na miejscu Camilli chyba zasłoniłabym się tą chustą :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam to samo :) Najlepsze jest to, że oni sobie sami robią konkursy z tego ,,śpiewu" kto dłużej wytrzyma i kto się nie zacznie śmiać :D

   Usuń
 2. Hahaha ten śpiew jest genialny. Ja już na początku nie wytrzymałam i wybuchnelam śmiechem :D.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham ten filmik 😂😂😂Hahahahahhhahah

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma co, Kanada jest naprawdę wyjątkowa :D hahahahah

  OdpowiedzUsuń
 5. "William and Kate will arrive in Warsaw at midday"
  Agnieszko midday znaczy południe. Czyli will i kate przyleca do polski w południe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli tak było napisane, to oznacza to południe :)

   Usuń