Zmiany na blogu!

Wystawa w Pałacu Kensington / by Agnieszka


Kochani!

Od dzisiejszego wieczoru zostawiam Was z nowym szablonem bloga! Mam nadzieję, że będzie Wam się jeszcze lepiej tu ,,przychodziło" i czytało :)
Uporządkowałam podstrony w menu: część rozdzieliłam, niektóre są całkiem nowe, a niektóre działy po prostu zmieniłam. Wkrótce dodam tam trochę graficznych elementów aby prezentowały się jeszcze lepiej (zamiast samych linków tekstowych). Dzisiaj nie miałam już na to czasu, a przyznam się, że zmiany szablonu zajęły mi dużo czasu, stąd cisza na blogu.
Już dawno chciałam to zrobić, aż w końcu znalazłam czas i siłę aby się tym zająć :)

Przy okazji pochwalę się, że wczoraj zwiedziłam Zamek Windsor oraz cały Pałac Kensington (łącznie z wystawą o księżnej Dianie!). Byłam także przed bramą aby zobaczyć kwiaty i powieszone zdjęcia z okazji 20 rocznicy śmierci księżnej Diany. Przyznam Wam się szczerze, że było to bardzo smutne...stało tam dużo ludzi, niektórzy płakali, a większość z nich była bardzo wzruszona (tak samo jak ja). Niestety nie miałam nigdzie po drodze kwiaciarni ani sklepu, gdzie mogłabym kupić kwiaty, więc jedynie ,,dumałam" i czytałam wszystkie liściki zostawione przez ludzi z kwiatami oraz oglądałam zdjęcia...

W tym tygodniu na pewno opublikuję obydwie te wizyty, choć na pewno je rozdzielę  :)

PS: Gdyby coś nie działało na blogu, napiszcie mi proszę w komentarzu - będę bardzo wdzięczna. I jak Wam się teraz podoba? :)

7 komentarzy

 1. Ale ładnie tu teraz. Dobra robota!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super robota - zmiana szaty graficznej dużo daje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super-jest dużo przejrzyściej!
  Co za dzień: ogłoszenie imion i Te Deum w Szwecji oraz trzecie dziecko u Kate i Willa!

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że się Wam podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Brakuje mi odsyłania do starszych / nowszych postów. Jest to strasznie uciążliwe, jeśli wraca się po dluższej nieobecnosi i po przeczytaniu każdego posta trzeba wracać do strony głównej, żeby znaleźć kolejny post.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Specjalnie ustawiłam wyświetlanie dużej liczby postów na stronie głównej (13, gdzie normalnie miałam max.5) aby można było zobaczyć o czym ostatnio pisałam. Poza tym po prawej stronie bloga znajduje się także archiwum w którym można szybko przejść do zaległych postów :)

   Usuń