Co słychać u Rodziny Królewskiej?

www.zimbio.com

Od wczoraj książę Harry przebywa w Kanadzie, gdzie już dziś odbędzie się uroczyste otwarcie Igrzysk Invictus! Igrzyska te zorganizowane są dla byłych, rannych żołnierzy z różnych krajów, którzy biorą udział w takich konkurencjach jak np.: biegi, pływanie, siatkówka itp. To już 3 Igrzyska, który powstały z inicjatywy księcia Harry'ego.

Embed from Getty Images

Embed from Getty Images
 
Po przyjeździe na miejsce książę spotkał się z organizatorami Igrzysk, a następnie z weteranami podczas ich treningów. Harry jak zwykle starał się znaleźć czas na rozmowę z każdym uczestnikiem. Jednego z nich postanowił nawet ,,obudzić":

 * * * * *
Embed from Getty Images
  
W zeszłą niedzielę książę Karol i księżna Camilla uczestniczyli w nabożeństwie z okazji 77 rocznicy bitwy o Anglię. Po Mszy para książęca spotkała się z weteranami, którzy opowiadali im swoje historie. Jednego z nich nazwano bohaterem, który natychmiast odpowiedział: ,,Nie jestem bohaterem, jestem tylko ocalałym".
* * * * *
Embed from Getty Images

4 dni temu książę William odwiedził organizację Spitafields Crypt Trust, która pomaga bezdomnym i uzależnionym osobom nabyć umiejętności i doświadczenie aby mogli w przyszłości znaleźć dom, pracę czy rozpocząć odpowiednią terapię. Książę rozmawiał z osobami, którym pomaga fundacja, a także z pracownikami i wolontariuszami.

* * * * *

Wybaczcie ostatnią ciszę na blogu, ale miałam ciężki tydzień w pracy i nie miałam siły ani czasu na pisanie :( 

1 komentarz

  1. Zostać obudzonym we śnie przez księcia Harry 'ego...Pewnie bym pomyślała,że umarłam w śnie i poszłam od razu do nieba :)
    A tak na serio,tylko podziwiać jego pracę i szczere zaangażowanie w pomoc weteranom.

    OdpowiedzUsuń