Dokument ,,The Queen's Green Planet" + więcej.

www.telegraph.co.uk

Dzisiaj o godzinie 21:00 (22:00 w Polsce) na angielskim kanale ITV zostanie wyemitowany dokument pt. ,,The Queen's Green Planet", w którym zobaczymy m.in. księcia Harry'ego oraz monarchinię spacerującą po ogrodzie Pałacu Buckingham w towarzystwie David'a Attenborough, z którym omówiła drzewa i naturę.


Dokument ten śledzi postępy ,,The Queen's Commonwealth Canopy'' - projektu mającego na celu podniesienie świadomości na temat miejscowych lasów i zachowanie ich dla przyszłych pokoleń, a także zasadzenie nowych drzew.

* * * * *
www.twitter.com

Książę Filip wyszedł ze szpitala po udanej operacji biodra w Londynie. Odpoczywać i dochodzić do siebie będzie na razie w Zamku Windsor.

* * * * *

Potwierdzono, że ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle będzie miał transmisję na żywo w telewizji! Nie wiem czy dokładnie będzie pokazywana ceremonia w Kaplicy, czy tylko relacje dziennikarzy, ale liczę na to, że będzie choć jedna kamera w środku :)
Poza tym opublikowano informację, że oficjalnym fotografem ślubu H&M będzie Alex Lubomirski - ten sam fotograf, który zrobił piękne zdjęcia z okazji ich zaręczyn! Ta wiadomość wcale mnie nie zdziwiła. Więcej szczegółów o ślubie napiszę wkrótce w jednym, dłuższym poście.

* * * * *

Czekamy nadal na 3 Royal Baby! Szpital św. Marii w Londynie (choć nie zostało oficjalnie potwierdzone, że to właśnie tam będzie rodziła księżna Cambridge) od kilku dni zamontował informację o zakazie parkowania przed wejściem do szpitala do 30 kwietnia.
W razie jakiejkolwiek informacji o przybyciu księżnej do szpitala, na pewno znajdziecie informacje na blogu :) 

* * * * * *
 Dokument znajdziecie poniżej:

10 komentarzy

 1. Czy dokument ten będzie można obejrzeć później na internecie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na ten moment nie wiem, ale jak będzie gdzieś udostępniony to wrzucę link :)

   Usuń
  2. Cały dokument na YouTube wrzuciłam do posta :)

   Usuń
 2. Z tego co wyczytałam, chociaż nie jestem na 100% pewna, to będzie jedna kamera w środku kaplicy nadająca transmisje na kilka kanałów ;). Ale zobaczymy czy to prawda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapowiada się niewiarygodnie ekscytujący czas w brk.

  OdpowiedzUsuń
 4. Agnieszko czy wiesz może czy będzie również transmicja w Polskiej telewizji ? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że jest to prawdopodobne, np. na TVN24 albo tego typu stacjach z relacją. Wątpię by inne stacje to transmitowały :) Zobaczymy.

   Usuń
  2. TVN24 BiS na pewno będą robić relacje od rana. Oni mają kompletnego świra na punkcie Brk ;).

   Usuń
 5. Dzięki za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń