Kto pojawi się na ślubie księżniczki Eugenie, a kto może być jej druhną?

www.standard.co.uk

Osobę, którą stawiam na pierwszym miejscu do bycia druhną na ślubie księżniczki Eugenii jest oczywiście jej starsza siostra, księżniczka Beatrice. Tu chyba nikt nie ma wątpliwości, że jest to bardzo prawdopodobne, że to właśnie siostra będzie jej pomagała przed jak i podczas ceremonii. Czy tak będzie? Przekonamy się 12 października.

Embed from Getty Images

Dwie osoby, które również mogą być jej druhnami to bliskie przyjaciółki: Cressida Bonas (brytyjska modelka i aktorka) oraz Holly Branson. Cressida jest Wam zapewne lepiej znana niż Holly, choćby dlatego, że to była dziewczyna księcia Harry'ego. To właśnie dzięki Eugenii Cressida poznała księcia Harry'ego, z którym była w związku od 2012-2014 roku. Prasa angielska już pisała, że jej obecność może być krępująca dla księcia i jego nowej żony, ale myślę, że prędzej będą się unikać albo zachowywać zupełnie normalnie, jak na kulturalnych ludzi przystało :)

Cressida:

Embed from Getty Images
 
Holly: 
 
Embed from Getty Images

Holly Branson (córka Richarda Branson'a - brytyjskiego miliardera, właściciela Virgin Group) to bliska przyjaciółka Eugenii oraz jej siostry Beatrice. Obie księżniczki były obecne na imprezie zaręczynowej Holly w kwietniu 2011 roku, a w 2012 roku na jej ślubie na Karaibach. Beatrice założyła nawet organizację charytatywną z Holly o nazwie ,,Big Change", która pomaga młodym ludziom rozwinąć umiejętności, takie jak komunikacja, odporność i praca zespołowa. Eugenie natomiast bardzo często uczestniczy z Holly podczas gal charytatywnych.

 www.dailymail.co.uk
Maud Windsor / www.dailymail.co.uk

Nie zapomniałam też o małych druhenkach i paziach. Moje typy to: Mia Tindall (córka Zary i Mike'a Tindall), Isla i Savannah Philips (córki Petera i Autumns Philips) oraz Maud Windsor, której księżniczka jest matką chrzestną. Być może pojawi się także księżniczka Charlotte i może nawet książę George? Zapewne zostaną także wybrane dzieci z rodziny/znajomych Jack'a Brooksbank o których nie mam za wiele informacji.

ZNANI GOŚCIE:

Nie muszę chyba nawet pisać, że księżniczka Eugenie na pewno zaprosi na swój ślub całą najbliższą Rodzinę Królewską, a także znajomych i bliskich przyjaciół, wśród których znajduje się wiele znanych osób.

Embed from Getty Images

Chelsy Davy - była dziewczyna księcia Harry'ego (2004-2011), a także bliska koleżanka księżniczki Eugenii.

Ellie Goluding - znana wszystkim brytyjska piosenkarka, która śpiewała na przyjęciu weselnym księcia Williama i księżnej Catherine. Eugenie była widziana z piosenkarką m.in. podczas meczu koszykówki Brooklyn Nets vs New York Knicks w Madison Square Gardens w Nowym Jorku. Oprócz tego obie panie spotykały się podczas oficjalnych imprez w Londynie, na koncertach Ellie, a nawet prywatnie na wspólnym obiedzie.

Embed from Getty Images

Eugenie i Cara Delevingne na środku / www.dailymail.co.uk


Cara Delevingne – brytyjska modelka i aktorka, która w 2015 roku została zaproszona na 25 urodziny księżniczki, które hucznie obchodziła w jednym z klubów w Londynie. Obie panie podobno znają się dobrze i spotykają dość często, choć nie robią tego publicznie. Nie wiem na ile jest to prawdą ;)

www.dailymail.co.uk


James Blunt i Sofia Wellesley - znany piosenkarz i jego żona byli widziani z księżniczką podczas festiwalu w Kensington Palace w 2016 roku dla fundacji księcia Harry'ego Sentebale. Razem uczestniczyli także w różnych galach w Londynie.

www.dailymail.co.uk

Natalie Pinkham - brytyjska prezenterka telewizyjna oraz reporterka na torze Formuły 1 w stacji telewizyjnej Sky Sports F1. Natalie często jest widziana z Eugenie i Beatrice podczas imprez czy gal w Londynie.

David i Victoria Beckham - ta para uczestniczyła nawet w ślubie księcia Williama z Catherine Middleton. Ich obecność na ślubie Eugenii nie jest zbyt oczywista, ale kto to wie?

Kto rzeczywiście pojawi się na ślubie, dowiemy się dopiero w dniu ceremonii, chyba, że ktoś wcześniej zdradzi, że otrzymał zaproszenie :) A Wy jak myślicie?

10 komentarzy

 1. A może małą druhenką będzie ta córeczka Lorda Frederica której to Eugenia jest chrzestną?

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ciekawa notka. Mam nadzieje że Charlotte i George będą brali aktywny udział w ceremonii :) A tak po za tym może być trochę nie zręcznie z Cressidą a jeszcze bardziej z Chelsy Davy którą Harry bardzo kochał i o nią walczył.

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie podejmuję się typowania kto przyjdzie, a kto nie na ślub Eugenii, ale jakoś nie liczyłabym na George'a i Charlotte. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że W&K nie są zbyt blisko z Eugenią.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też obawiam się, że być może ich nie zobaczymy w roli pazia i druhenki, choć mam nadzieję, że pojawią się na samej ceremonii. W roli druhenki, oprócz Mii, Isli i Savannah, obstawiałabym też małą Maud, jako że to chrześnica Eugenie. Jeśli chodzi o listę gości, to wydaje mi się, że może się też pojawić Pippa Middleton, Eugenie i Jack byli na jej ślubie w maju, co mnie wtedy dość zaskoczyło, bo nie sądziłam, że mają ze sobą takie dobre relacje

   Usuń
  2. Zupełnie zapomniałam o Maud! Dopisałam już do posta :)
   Co do Pippy - jest to rzeczywiście bardzo możliwe, że również się pojawi.

   Usuń
 4. Też obstawiam Beatrice w roli druhny co do reszty gości to nie mam pojęcia do zaręczyn nie sledzilam życia księżniczki ale chciałabym żeby Charlotte i George się pojawili w roli pazia i duhenki

  OdpowiedzUsuń
 5. Marzyłby mi się George i Charlotte wśród paziów i druhenek. Myślę,że jeśli ktokolwiek ma być druhną to na pewno Beatrice.
  Z racji znajomości Eugenii zapowiada się wesele elity.W tym roku z brk nie sposób się nudzić.

  OdpowiedzUsuń
 6. Zastanawiam się jak zniosą swoje towarzystwo Fergi i rodzina królewska chyba się nie lubia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cała BRK raczej nie ma powodu jej nie lubić, ale książę Filip podobno jej nie znosi ;)
   Na ślub Catherine i Williama księżna Yorku nie dostała zaproszenia (o czym sama mówiła publicznie), choć na ślub Harry'ego i Meghan podobno go otrzymała.

   Usuń
 7. Harry miał takie fajne dziewczyny, a wybrał Meghan. Tragedia.

  OdpowiedzUsuń