Mike Tindall ,,naprawił" swój nos + więcej.

www.hellomagazine.com

Mike Tindall w zeszłym tygodniu przeszedł chirurgiczną korekcję nosa. Jako wieloletni gracz Rugby złamał swój nos aż 8 razy! Już w 2011 roku księżniczka Anna prosiła go aby ,,naprawił" to przed ślubem z Zarą, ale Mike niespecjalnie przejął się prośbą teściowej :)
Podczas wywiadów wiele razy narzekał na problemy z oddychaniem i choć był gotowy na zabieg, to wcale jednak nie spieszył się to zrobić.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Swój prosty nos ,,zaprezentował" po raz pierwszy publicznie podczas udziału w ,,Spring Wolf Run", gdzie trzeba przyznać, że wygląda teraz trochę inaczej ;)
 * * * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Beatrice została ostatnio zauważona w Los Angeles, gdzie spędziła miły wieczór podczas kolacji ze znajomymi w restauracji w Beverly Hills.

* * * * *
www.twitter.com

Carole Middleton (mama księżnej Cambridge) była widziana po raz kolejny w Kensington Palace. Co ciekawe książę Karol nie widział jeszcze swojego najmłodszego wnuka, dlatego media brytyjskie spekulują, że być może istnieje jakiś konflikt pomiędzy Williamem, a ojcem. Książę Walii miał ostatnio dużo obowiązków królewskich, które uniemożliwiły mu szybkie spotkanie z małym księciem, a być może widział już wnuka, tylko udało mu się to zrobić bez udziału fotografów?

5 komentarzy

 1. Nawet nie wiedziałam o nosie Mike,ale rzeczywiście teraz wygląda inaczej i chyba lepiej:)
  Beatrice ma świetne sandałki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może rzeczywiście Karolowi udało się umknąć fotografom, a oni robią z tego wielką aferę...
  Mike wygląda teraz o wiele lepiej

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak myślisz, czy Eugenia po ślubie dostanie tytuł?

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę że blog od dłuższego czasu zgonuje, 0 nowych postów, szkoda ��

  OdpowiedzUsuń