Księżna Cambridge na zakupach + więcej.

www.dailymail.co.uk

Księżna Catherine została zauważona w sklepie Waitrose w Norfolk, gdzie mimo 9 miesiąca ciąży wyglądała na zadowoloną z możliwości zakupów w towarzystwie jednego, królewskiego ochroniarza.

www.dailymail.co.uk

Ciekawe jak często księżna robi sama zakupy? :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Na terenie Zamku Windsor zauważono wczoraj księcia Edwarda z córką Lady Louise na konnej przejażdżce.

* * * * *

Książę Filip przejdzie dzisiaj operację biodra w Szpitalu King Edward VII w Londynie, w którym przebywa od wczorajszego popołudnia. Trzymajmy kciuki za pomyślny zabieg i oby szybko doszedł do siebie.


* * * * *

Chciałam Was tylko poinformować, że przygotowuję właśnie posty związane ze ślubem księżniczki Eugenii (goście, druhny, jaką tiarę może wybrać Eugenie oraz jaki typ sukienki?). Nie będę pisać oddzielnie o ślubie Harry'ego ze względu na to, że robią to świetnie dziewczyny z bloga o księciu. Napiszę Wam tylko jedną ogólną notkę z informacjami co, jak i gdzie w maju, kilka dni przed ich ślubem na którym będę sama osobiście (gdzieś w tłumie ;)).

6 komentarzy

 1. Dawniej pojawiało się więcej zdjęć księżnej z zakupów. Albo to oznacza,że z nich zrezygnowała,albo po prostu ludzie już się do tego przyzwyczaili i nie robią zdjęć(poza wspomnianym przypadkiem: )

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę się doczekać serii o ślubie Eugenii
  Mam nadzieję że Książę Filip szybko wróci do zdrowia nie wyobrażam sobie ślubu wnuków bez ukochanego dziadka

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę się doczekać serii o Eugenii! :)

  Zazdroszczę możliwości bycia na ślubie! Wśród tłumu ale jednak atmosfera wydarzenia z pewności się będzie udzielać :) Trzymam kciuki za dobrą "miejscówkę" i możliwość zobaczenia Harry'ego i Meghan na żywo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zazdroszczę! będziemy czekać na relację ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacyjny pomysł o dnosnie seri o Eugieni

  OdpowiedzUsuń
 6. Przecież to nie jest ona..

  OdpowiedzUsuń