Meghan i Harry w Windsorze + więcej.

www.dailymail.co.uk

Książę Harry i Meghan byli widziani dzisiaj w Windsorze aby ,,dopiąć" ostatnie rzeczy przed ślubem. Na miejscu obecni byli także książę i księżna Cambridge z dziećmi oraz królowa Elżbieta. W związku z ostatnimi informacjami nt. ojca Meghan oraz jego wątpliwej obecności na uroczystości, sama przyszła księżna postanowiła wydać oświadczenie, w którym potwierdziła, że nie będzie go na ślubie. Jego nieobecność jest głównie spowodowana problemami zdrowotnymi po zawale serca. Na chwilę obecną nie wiadomo kto zaprowadzi Meghan do ołtarza.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Jutro rano odbędzie się ostatnia próba przed ślubem. Już dzisiaj na terenie Zamku i wokół trwały próby wojska oraz przejazdu karocy, którą będzie jechała Młoda Para. Wzdłuż Long Walk stoją już gotowe stanowiska dziennikarzy i telewizji, ekrany, barierki oraz tzw. food trucki dla wszystkich, którzy będą obecni (w tym ja :D).

Książę Karol i księżna Camilla opuścili wczoraj Pałac Kensington / www.dailymail.co.uk

Wczoraj do Londynu przyleciała mama Meghan - Doria Ragland, która kilka godzin później poznała osobiście księcia Karola i księżną Camillę na wspólnej herbatce, oczywiście w towarzystwie Meghan i Harry'ego. Doria poznała także księcia Williama, Catherine i ich dzieci, a jutro spotka się po raz pierwszy z królową na Zamku Windsor.

Mama Meghan Markle przed wylotem do Londynu / www.mirror.co.uk


Wczoraj Pałac Kensington podał oficjalną listę paziów i druhenek, którzy będą na ślubie.


Druhenkami będą:

* Księżniczka Charlotte 
* Florence van Cutsem - córka chrzestna Harry'ego 
* Remi i Rylan Litt - córki chrzestna Meghan
* Ivy Mulroney - córka przyjaciółki Meghan 

* Zalie Warren - córka chrzestna Harry'ego

Paziami będą:

* Książę George

* Jasper Dyer - chrześniak Harry'ego
* Brian i John Mulroney - synowie (bliźniaki) przyjaciółki Meghan

* * * * *
www.twitter.com/RoyalFamily

Hrabina Sophie, księżniczka Anna i książę Edward uczestniczyli dzisiaj w rozdaniu nagród księcia Edynburga (Gold Award Presentations) w ogrodzie Pałacu Buckingham, gdzie obecnych było 1 700 osób. 

* * * * *
Jutro wyjeżdżam do Londynu, by móc w sobotę od 8 rano być w Windsorze i osobiście poczuć atmosferę ślubu księcia Harry'ego z Meghan Markle! Mam nadzieję, że będzie to wspaniały dzień oraz, że uda nam się stać na Long Walk przy barierce, by móc zobaczyć z bliska przejazd Młodej Pary :) W miarę możliwości i działania Internetu na telefonie będę udostępniać zdjęcia/snapy na Instagramie (znajdziecie go na dole bloga) lub bezpośrednio na blogu. Trzymajcie za nas kciuki, bo ja już nie mogę się doczekać!

2 komentarze

 1. Życzę,aby nowa para książęca zamachała tuż przed tobą :)
  Meg wygląda ślicznie w nowej fryzurze- bardziej dziewczęco,młodziej i jakoś tak łagodniej :)Już się nie mogę doczekać,aby zobaczyć co wybierze jutro.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nowa fryzura Meg przypomniała mi Kate.
  Właśnie w Dzień dobry tvn podali że suknię Meghan zaprojektował Ralph & Russo.
  ania_lroyal

  OdpowiedzUsuń