Ostatnie wyjścia BRK.

www.dailymail.co.uk

2 dni temu księżna Kornwalii uczestniczyła w premierze najnowszej kucharskiej książki swojego syna Toma pt. ,,The Cook Book". Na miejscu pojawił się także były mąż Camilli - Andrew oraz ich córka Laura. 

www.zimbio.com

Dzisiaj Camilla przyjechała pociągiem z Londynu do Swindon aby oficjalnie nadać nazwę stacji (Sir Daniel Gooch). Na miejscu została przywitana przez burmistrza miasta i dzieci z lokalnej szkoły. Po uroczystości księżna udała się na krótkie zwiedzanie.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W środę wieczorem zauważono księżniczkę Beatrice, która wracała do domu wychodząc z ulubionego klubu LouLous w Londynie. Tydzień wcześniej księżniczka uczestniczyła w charytatywnym balu UNICEF Halloween na którym przebrała się za kotkę :) Tegoroczna zbiórka zostanie przekazana na syryjskie dzieci, które znalazły się w niebezpieczeństwie.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W zeszłym tygodniu w Opactwie Westminster księżniczka Eugenia uczestniczyła w Mszy Św. ku pamięci Williama Wilberforce'a - lidera ruchu nad zniesieniem handlu niewolnikami.
Eugenia zaangażowała się w kampanię Salvation Army (
#askthequestion), w celu podniesienia świadomości na temat handlu ludźmi i współczesnym niewolnictwie. 


 ,,Miałam okazję zobaczyć co Salvation Army może zrobić dla ofiar handlu ludźmi. W tym roku pojechałam odwiedzić ,,safehouse" i byłam kompletnie zaskoczona pracą jaką została wykonana dla ludzi, którzy przeżyli współczesne niewolnictwo. Myślę, że to okazja i jednocześnie obowiązek dla każdego z nas aby wspierać kampanię w każdy możliwy sposób."

* * * * *
www.royal.uk

Królowa Elżbieta II od generała Royal Canadian Regiment Artillery otrzymała makietę rzeźby ppłk Johna McCrae (1872-1918), który był lekarzem i poetą.

* * * * *
www.royal.uk

Księżniczka Anna uczestniczyła dzisiaj w obchodach 30 rocznicy St John Ambulance Cadets.

* * * * *
www.zimbio.com

Książę Harry uczestniczył dzisiaj w ceremonii upamiętniającej wszystkich policjantów, którzy stracili swoje życie podczas pełnienia służby. Na terenie Metropolitan Police Training College w Londynie książę złożył wieniec i zasadził drzewo wiśni. Na miejscu były obecne rodziny policjantów, z którymi Harry chętnie zamienił kilka słów.

6 komentarzy

 1. Ktoś podmienił nam chyba Beatrice i Eugenie :) Nie poznaje ich, oby tak dalej. Jak patrzę na Camillę i jej byłego męża to odnoszę wrażenie,że pasowali do siebie. Ciekawe jakie mają obecnie relacje między sobą. Tom Parker Bowles strasznie się zestarzał.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Aż sama się dziwię co się im ostatnio stało ;)
   Co do Camilli i jej byłego męża to widać, że pozostali w dobrym kontakcie.

   Usuń
 2. Bea w masce i blond włosach wygląda strasznie.:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się i nie widzę w tym przebrani kotki.

   Usuń
  2. Nazwa kotki była podana w artykule angielskim na podstawie jej maski, którą miała założoną na czole z białymi włosami :)

   Usuń
 3. Jestem naprawdę pozytywnie zaskoczona, że Eugenie zaangażowała się w taką kampanię. Myślę, że może właśnie odnalazła swoją "misję" :)

  OdpowiedzUsuń