Książę Harry w wiosce Wuggubun / Hrabia i Hrabina Wessex w RPA + więcej.

www.dailymail.co.uk

Książę Harry wszystkich zaskakuje! Podczas przerwy w treningach w Australian Defence Force postanowił odwiedzić mieszkańców małej wioski Wuggubun w zachodniej Australii.

www.twitter.com

,,Zaprosiliśmy go aby ponownie nas odwiedził" - powiedział jeden z mieszkańców. ,,Bardzo bym chciał, bo lubię uciekać od mediów" - odpowiedział mu książę. Najbardziej zadowolone były dzieci z którymi Harry chętnie pozował do zdjęć, a najmłodsze z nich nosił nawet na rękach :)

* * * * *
www.facebook.com/Ubunye-Foundation

Nie tylko książę Harry odwiedza prywatnie ludzi :) Dzisiaj nieoficjalną wizytę w RPA złożyli także Hrabia i Hrabina Wessex wraz ze swoją córką Lady Louise, gdzie odwiedzili Fundację Ubunye, której są patronami.

* * * * *
www.dailymail,co.uk

 Zauważono wczoraj księżniczkę Eugenię w Nowym Jorku, która prawdopodobnie wracała do domu z zakupów :)

* * * * *
www.ibtimes.com

Na wczorajszej konferencji prasowej w Pałacu Kensington podano do informacji, że księżna ma zamiar urodzić drugie dziecko w St.Mary's Hospital, ale bierze także pod uwagę szpitale w Norfolk lub Buckelbury gdyby nie zdążyła dojechać do Londynu. Jeśli dziecko urodzi się po godzinie 22, wiadomość zostanie podana dopiero na następny dzień o 8 rano. Po porodzie William i Kate zdecydują także czy książę przyprowadzi George'a aby poznał swojego młodszego brata lub siostrę w szpitalu (mam nadzieję, że tak!) :) 
Prasa ma absolutny zakaz pojawienia się koło skrzydła Lindo dopóki księżna nie będzie przebywać w szpitalu. Przez pierwszych kilka dni rodzina będzie w Pałacu Kensington, a następnie zamieszkają w Anmer Hall w Norfolk. Co ciekawe para książęca nadal twierdzi, że nie znają płci dziecka w co szczerze mówiąc osobiście wątpię i mam nadzieję, że będzie to dziewczynka! :)

3 komentarze

  1. też wydaje mi się, że znają płeć dziecka. w zasadzie nie rozumiem, dlaczego zawsze robią z tego taką tajemnicę ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Eugenia całkiem nieźle wygląda.:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Eugenia jest bardzo ładna , czy możesz sprawdzić skrzynkę pocztową?

    OdpowiedzUsuń