Dzisiejsze wizyty królowej, hrabiny Wessex i księcia Williama.

www.dailymail.co.uk

 Królowa i książę Filip otworzyli dzisiaj nową Szkołę Weterynaryjną na Uniwersytecie w Surrey. Para królewska zwiedziła cały budynek w którym spotkali się z nauczycielami i studentami, którzy chętnie pokazali także swoich pacjentów (konie i psy). Monarchini miała okazję zobaczyć jak dzięki nowej technologii bada się zwierzęta oraz jak obecnie się je leczy.

* * * * *
Ooo... :) /www.dailymail.co.uk

Czy może być dzisiaj coś ładniejszego od zdjęcia hrabiny Sophie, która głaszcze i czule przytula ślepego konia? Sophie odwiedziła dzisiaj Remus Memorial Horse sanktuarium w Essex, w którym jako patronka z uśmiechem na twarzy spotkała się z pracownikami i oczywiście ze zwierzętami.


www.dailymail.co.uk

 Sanktuarium zajmuje się opieką i rehabilitacją koni, kuców, osłów, krów, owiec i kotów. Trzeba przyznać, ze hrabina ubrała się stosownie do okazji ;)

* * * * *
www.zimbio.com

Książę William otworzył dzisiaj odnowione Archiwum - Szkołę Pitagorasa w St John College w Cambridge. Archiwum znajduje się w jednym z najstarszych budynków w Cambridge, gdzie książę rozmawiał z profesorami i uczniami szkoły, a także odsłonił pamiątkową tablicę.
W prezencie William otrzymał książkę dla George'a i Charlotte o których wspominał nawet przez chwilę. Książę zdradził, że George to taka ,,mała, żywa małpka" w przeciwieństwie do spokojnej córeczki. Myślę, że to tylko kwestia czasu jak ta dwójka zacznie biegać i szaleć po domu nie dając nikomu spokoju ;)

www.twitter.com

Wieczorem książę uczestniczył w gali z okazji 21 rocznicy fundacji Child Bereavement UK, której jest patronem. Książę kontynuuje pracę po swojej matce, księżnej Dianie: ,,21 lat temu moja matka również uczestniczyła w gali. Myślę, że dzisiaj byłaby dumna tak jak ja, gdyby zobaczyła jak dużo osiągnęliście".

* * * * *

Książę Karol i księżna Camilla odwiedzą Australię i Nową Zelandię w dniach od 4-15 listopada. Dokładny plan wizyt podam w najbliższym czasie.

3 komentarze