Książę Harry na WellChild Awards w Londynie + ostatnie wydarzenia.

www.zimbio.com

Książę Harry jako patron WellChild (od 2007 roku), pojawił się wczoraj na corocznej gali wręczenia nagród, która odbyła się w hotelu Hilton w Londynie. Organizacja charytatywna zajmuje się ciężko chorymi dziećmi i ich rodzinami oraz zapewnia profesjonalną opiekę. Harry rozmawiał z dziećmi, którym towarzyszyli opiekunowie, rodzice i często rodzeństwo. Jedna z dziewczynek spytała wprost księcia czy jest klaunem i czy zrobi jej z balonów zwierzątko. Z uśmiechem na twarzy Harry odpowiedział, że się postara, a o to co im wyszło:

www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk

Harry był bardzo wzruszony kiedy dostał wyjątkowy prezent. Ceramiczny pingwin, z rudymi włosami i koroną, medalami i rybą w pysku bardzo mu się spodobał. Dziewczynka wpadła na ten pomysł kiedy dowiedziała się o jego wyprawie na biegun i postanowiła samodzielnie go zrobić. Trzeba przyznać, że pingwin jest bardzo pomysłowy i ładny :-) W zeszłym roku książę dostał świnkę ;)

* * * * *
www.timeinc.net
,,Nie wyobrażam sobie co by było, gdyby ostatni słoń lub nosorożec na wolności umarł. Jak wytłumaczyłbym potem swoim dzieciom, że na to pozwoliłem? Byłoby to niemożliwe, aby przekonać je z kamienną twarzą, że możemy jeszcze odwrócić zmiany klimatu lub zakończyć trudne do rozwiązania konflikty".  
Takimi słowami zaczyna swój list (artykuł?) książę William w którym jako patron Wildlife wspiera walkę z nielegalnym handlem dzikimi zwierzętami i kłusownictwem w Afryce. Całą treść możecie przeczytać TUTAJ.


* * * * *
Hrabia i hrabina Wessex uczestniczyli w piątek w Autumn Racing & CAMRA Beer Festival w Ascot. Sophie i Edward oglądali wyścigi z loży królewskiej, a zwycięzcy hrabina wręczyła puchar.

 * * * * *
www.princeofwales.gov.uk

W sobotę książę Walii odwiedził marynarkę wojenną: Her Majesty's Naval Base Clyde w Szkocji, gdzie obserwował ćwiczenia związane z programem ćwiczeń NATO.

* * * * *
I na koniec ważna do Was prośba :) Postanowiłam założyć zakładkę Propozycje, w których możecie pisać swoje pomysły na notki tematyczne. Miałam kiedyś zapisane Wasze propozycje na komputerze...ale niestety chyba przez przypadek je usunęłam, bo nie mogę ich nigdzie znaleźć :( Na pewno będę kontynuować Królewskie Śluby, Czy wiesz, że... i zabieram się do pracy nad Królewskimi Rezydencjami. 
Proszę liczyć się tylko z tym, że opisuję także wyjścia BRK i nie zawsze mam czas na pisanie tematycznych notek, choć bardzo się staram! Nie lubię pisać na szybko i byle jak, dlatego na jedną notkę czasem potrzebuje kilku godzin (zebranie informacji ,,w kupę", zdjęcia i na koniec ,,skleić" to w całość. Inne blogerki wiedzą na pewno o czym mówię;)). 
Wiem, że i tak jestem szczęściarą, bo mam wyrozumiałych czytelników, których baaardzo doceniam ;-) Tak więc do dzieła!

6 komentarzy

 1. Przystojniak ten Harry - aż dziw że to przyznaję bo to nie jest typ urody męskiej który preferuję ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O wyjściu Harry'ego mówili nawet w polskiej tv ;) Na TVN 24 Biznes i Świat bodajże.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To dobrze, że o nim też coś mówią, a nie tylko o Kate ;)

   Usuń
  2. Kate nic nie robi . Czemu mkeliby o niej mowic?

   Usuń
  3. Chodziło mi o to, że jeśli ma jakieś wyjście to później o tym mówią w polskiej tv, a o innych członkach BRK już niekoniecznie.

   Usuń