Aktualizacja: Książę Harry na Wounded's Walk of Britain.

www.zimbio.com

Książę Harry jako patron Wounded's Walk of Britain wybrał się dzisiaj na wyprawę razem z grupą byłych żołnierzy, którzy są w połowie inspirującej wędrówki na 1000 mil po całej Wielkiej Brytanii. 72-dniowa wyprawa ma na celu przynieść pomoc weteranom wojennym o których często się zapomina. Książę dołączył do nich w Shropshire, a doszli do Ludlow Castle. Cała grupa ma zakończyć swój ,,spacer" 1 listopada w Pałacu Buckingham.

www.zimbio.com
Szczęściarze :) / www.zimbio.com

Harry w rozmowie z dziennikarzem przyznał, że ma jeszcze dużo rzeczy do zrobienia zanim się ustatkuje. Dodał, że chce się przede wszystkim skoncentrować na pomaganiu byłym żołnierzom, którzy potrzebują wsparcia i pomocy.

Za co najbardziej go lubimy? Zobacz poniżej :)

* * * * *
 
Książę William odwiedził dzisiaj National Sport Centre aby oficjalnie rozpocząć Coach Core Welsh Rugby Union Programme w Cardiff. Coach Core zostało stworzone dzięki The Royal Foundation of the Duke and Duchess of Cambridge and Prince Harry w 2012 roku. 
Program dotyczy osób w wieku od 16-24 lat, które pochodzą np. z ,,trudnych" rodzin (uzależnienia itp.) i pomaga im stać się wykwalifikowanymi trenerami.

4 komentarze

 1. Harry to chyba jedyny członek brk, ktróego nie da się nie lubić ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To fakt :) Ja go uwielbiam za naturalność i bycie po prostu sobą ;)

   Usuń
 2. Harry i królowa robią najwięcej z tej rodziny. Szkoda,że inni nie biorą z nich przykładu. :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiadomo kto z BRK pojawi się na Dniu Pamięci ? :)

  OdpowiedzUsuń