Ostatnie wydarzenia.

www.dailymail.co.uk

We wtorek księżna Cambridge odwiedziła fundację ,,Chance UK" w Islington Town w Londynie. Organizacja ta zajmuje się poprawą życia dzieci poprzez wsparcie i kształtowanie poczucia własnej wartości. Wieczorem jako patronka The Art Room wzięła udział w gali ,,100 Women in Hedge" w Victoria & Albert Museum w Londynie.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W środę książę Harry poleciał na jeden dzień do USA, gdzie w ramach promocji i wsparcia kolejnych igrzysk Invictus Games spotkał się m.in. z Michelle Obamą. IG to igrzyska dla byłych żołnierzy, którzy podczas wojny stracili kończyny. Takie osoby bardzo często nie mogą znaleźć zatrudnienia i wpadają w depresję lub szybko izolują się od ludzi. To z myślą o nich książę Harry bardzo angażował się w organizację Igrzysk w Anglii, dzięki których byli żołnierze mają szanse spotkać ,,takich samych jak oni" i dodatkowo robić coś dla siebie i innych ;)W przyszłym roku kolejne Igrzyska odbędą się w Orlando na Florydzie.

Spotkanie z sierżantem ;) / www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Jeśli wizyta w USA to i spotkanie z Barack'iem Obamą! Książę po raz pierwszy miał okazję spotkać się z Prezydentem, który tak jak jego żona wspiera pracę i zaangażowanie w Invictus Games. Po wizycie w Białym Domu książę w brytyjskiej ambasadzie spotkał się z przedstawicielami i organizatorami Igrzysk.

 * * * * *
www.zimbio.com

W środę Królowa, książę Filip i książę Karol uczestniczyli w przyjęciu w pałacu Buckingham. Wczoraj monarchini spotkała się w Zamku Windsor z Premierem Nowej Zelandii - John'em Key'em.

* * * * *
www.royalnavy.mod.uk


Wczoraj hrabina Wessex wraz ze swoimi dziećmi (Louise i James'em) odwiedziła okręt HMS Daring, którego jest sponsorem. Wraz z Sophie okręt zwiedził także książę Michał z Kentu.

Na miejscu królewscy goście udawali, że walczą z ogniem, siedzieli na fotelu kapitana, a także zjedli wspólny lunch z rodzinami i przyjaciółmi załogi.Wieczorem wraz z księciem Albertem z Monako uczestniczyła w kolacji Prince Albert II of Monaco Foundation w Sotheby's w Londynie.

1 komentarz

  1. Sophie jak zwykle zachwyca, a Harry jest niesamowity w kontaktach międzyludzkich.:)

    OdpowiedzUsuń