Ostatnie wydarzenia.

www.dailymail.co.uk

 Z okazji Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, w sobotę książę i księżna Cambridge odwiedzili Harrow College w Londynie, w którym mieści się organizacja Mind. Na miejscu rozmawiali przede wszystkim z osobami, które pokonały swoje problemy i wstyd przed przyznaniem się do depresji, lęków czy bardzo niskiej samoocenie.
William i Catherine uczestniczyli także w ,,burzy mózgów" podczas których poznali bliżej wolontariuszy i osoby, którym pomogli.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Wieczorem para książęca pojawiła się na meczu rugby Walii z Australią w Twickenham. Księżna bardzo przeżywała całe spotkanie co widać zwłaszcza na zdjęciach :)
W czwartek William spotkał się z całą drużyną Walii w Pałacu Kensington. Rozmowom nie było końca, ale co się dziwić skoro książę kibicuje im prywatnie ;)

* * * * *
www.zimbio.com


W czwartek książę Harry odwiedził Paignton Rugby Club, gdzie wręczył nagrodę RFU Gold Standard za  rozwój i możliwość nauki młodych ludzi gry rugby. 
 
www.zimbio.com


Książę w prezencie otrzymał buty do gry z podpisem Prince Harry :)

* * * * *

www.twitter.com
  

Hrabina Wessex była z 4 dniową wizytą w Katarze aby m.in. promować Orbis International - międzynarodową organizację non-profit, która zajmuje się ratowaniem wzroku na całym świecie. Sophie w jednym z wywiadów przyznała, że narodziny Louise dały jej motywację do zostania patronem Międzynarodowej Agencji zapobieganiu ślepoty i bycie globalnym ambasadorem Vision 2020. 

www.twitter.com

Sophie w 2003 roku urodziła córkę poprzez cesarskie cięcie podczas którego straciła wiele krwi i groziła jej śmierć. Lady Louise przyszła na świat jako wcześniak, dlatego też od początku miała problemy z oczami.
Hrabina: ,,Wcześniaki często mrużą oczy, ponieważ oczy są ostatnią rzeczą, która rozwija się u dziecka. Jej zez był dość głęboki gdy była malutka, a na to potrzeba dużo czasu aby to poprawić. Trzeba się upewnić, że jedno oko nie staje się bardziej dominujące niż inne, ale jej oczy są teraz w porządku. Jej wzrok jest doskonały".  
Podczas swojego pobytu Hrabina odwiedziła także Doha College (jedną z najstarszych brytyjskich szkół), otworzyła nowe lotnisko oraz uruchomiła kolejny program Orbis w celu pozyskiwania funduszy przy współpracy z Qatar Airways.

2 komentarze

  1. Sophie ładnie wygląda w długich spódnicach

    OdpowiedzUsuń
  2. Nominowałyśmy Cię do LBA :)
    http://rodzinazcambridge.blogspot.com/2015/10/nominacja-liebster-award.html#more

    OdpowiedzUsuń