Co słychać u BRK?

www.dailymail.co.uk

Zara Tindall uczestniczyła w Festiwalu ,,British Eventing" w Gatcombe Park, gdzie kibicował jej mąż z córeczką, brat Peter Philips z żoną Autumn i dziećmi.

www.dailymail.co.uk
Savannah i Isla Phillips / www.dailymail.co.uk

To był zapewne świetny weekend dla dziewczynek, ponieważ korzystały w pełni ze zjeżdżalni, jadły lody i oglądały pokazy sokoła i jego trenera (opiekuna).

www.thesun.co.uk
www.thesun.co.uk
Daj mikrofon! :) / www.thesun.co.uk

Więcej uroczych zdjęć zobaczycie TUTAJ :)

* * * *


Księżniczka Anna pozowała ostatnio do wspólnego zdjęcia ze sportowcami Wielkiej Brytanii podczas IO w Rio. W trakcie robienia fotografii Andy Murray miał trzymać flagę, co jak się okazało, wcale nie było takie łatwe ;)

* * * * *

Hrabina Wessex trenuje jazdę na rowerze aby dotrzymać słowa i uczestniczyć w wyzwaniu ,,445 mile Diamond Challenge for The Duke of Edinburgh's Award". Sophie ćwiczy już od 6 tygodni! Swoją trasę rozpocznie od Pałacu Holyroodhouse w Edynburgu (19 września) aż do Pałacu Buckingham w Londynie (25 września).,,Myślę, że gdybyś powiedział mi kilka miesięcy temu, że będę w stanie jechać 60 mil za jednym razem to od razu bym się roześmiała, ale tutaj robię te 60 mil. To było trudne i miałam ciężkie momenty, kiedy zastanawiałam się dlaczego zdecydowałam się to zrobić!".

Hrabinie będą towarzyszyć członkowie z czterech pułków: 5th Battalion The Rifles, RAF Wittering, Queen Alexandra's Royal Army Nursing Corps i Corps of Army Music.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Chyba królewskiego ślubu nie będzie! Daily Mail twierdzi, że księżniczka Beatrice i jej chłopak Dave Clark po 10 latach związku się rozstali. Czy to prawda ciężko potwierdzić, skoro w zeszłym miesiącu byli jeszcze razem na wakacjach. Dziennikarka Rebecca English twierdzi, że zrobili sobie przerwę i całkowicie ,,nie zerwali".
Z drugiej strony być 10 lat razem i nie myśleć nawet o wspólnej przyszłości, zaręczynach itp.? Może księżniczka miała dość czekania lub po prostu obydwoje doszli do wniosku, że to nie to? Zobaczymy...

15 komentarzy

 1. Czy ta dziewczynka w zielonej sukience to na pewno Mia Tindall? Prawie jej nie poznałam, taka już duża!
  A co do Beatrice i Dave'a, to ich rozstanie to dla mnie duże zaskoczenie, pewnie jak większość spodziewałam się, że prędzej przeczytamy o ich zaręczynach...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To na pewno Mia Tindall :) Szybko rośnie i się zmienia.
   Tu jest więcej zdjęć potwierdzających, że to ona:

   http://www.dailymail.co.uk/news/article-3727381/It-s-hungry-work-cute-Adorable-Mia-Tindall-tucks-ice-creams-apples-Barbie-doll-joins-Mike-Zara-Festival-British-Eventing.html

   Usuń
 2. Martha i Ari się rozwodzą, teraz rozstanie Beatrice, aż boję się pomyśleć co będzie potem. Chyba nikt się tego nie spodziewał, ale poczekajmy może to tylko plotki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Książę Andrzej ma podobno romans z Demi Moore. Nie wiem czy to prawda... Słyszałaś o tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nic mi o tym nie wiadomo ;) Z Demi Moore? Raczej ciężko ją spotkać w Anglii, ale kto wie :D

   Usuń
  2. A ja gdzieś czytałam, że ona trafiła do szpitala dla psychicznie chorych, czy uzależnionych, więc wątpię ;)

   Usuń
 4. Mia jest przeurocza, z każdym zdjęciem uwielbiam ją coraz bardziej :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Naszło mnie pytanie w związku ze smutną wiadomością, która dziś do nas dotarła (śmierć księcia Westminsteru). Czy w przypadku tytułów np.'księcia Kentu','księcia Gloucester'czy 'księcia Westminsteru jest tak samo jak w przypadku'księcia Edynburga' ? Tzn. że kiedy na tron wstąpi Karol tamte tytuły po śmierci aktualnych książąt przejdą do korony i nowy król będzie mógł je nadać ponownie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tytuł księcia Westminsteru odziedziczył jego jedyny syn Hugh Grosvenor. Teraz tytuł, godności i majątek należy do niego. W przypadku księcia Kentu, tytuł ten otrzyma jego najstarszy syn George hrabia St Andrews. Lecz nie będzie on już posiadał prefiksu HRH, ponieważ prawnukowie monarchy nie mają do niego prawa. Tytuł księcia Gloucester odziedziczy jego jedyny syn Alexander hrabia Ulsteru, również nie będzie posiadał prefiksu HRH. Tytuły te będą nadal funkcjonować jeśli powyższe osoby będą mieli synów. Jeśli nie to tytuły przejdą do korny i będą odtworzone w przyszłości. Tytuł księcia Edynburga wygaśnie wraz z „przejściem” do Korony, Edward zostanie kreowany nowym księciem Edynburga. Mam nadzieję,że wyjaśniłem w dość prosty sposób?? :)

   Usuń
  2. * Hrabia Ulsteru i Hrabia St Andrews mają synów, więc tytuł nie przejdzie do korony. Następnym księciem Gloucester będzie Xan Windsor- Lord Culloden a następnym księciem Kentu Edward Windsor- Lord Downpatrick. :)

   Usuń
  3. Chyba lepiej nie dało się tego wytłumaczyć :)

   Usuń
 6. Mia <3 Jeśli chodzi o dzieciaki z BRK to jest moją ulubienicą!

  OdpowiedzUsuń
 7. Beatrice jest za młoda na małżeństwo. Co ona wie o życiu jak tylko na wakacje jeździ?
  Może chłopak miał dość? Wprawdzie jej towarzyszy, ale kto wie.
  Lepszego to ona raczej nie znajdzie.

  OdpowiedzUsuń