Nieznane zdjęcia Królowej / Nowe wyjście księcia Williama.

Co tam napisali ciekawego? / www.dailymail.co.uk

Daily Mail opublikował dzisiaj nieznane dotąd zdjęcia Królowej, wykonane przez Davida Secombe. Fotograf był częścią załogi filmowej, która nagrywała dokument o Elżbiecie II w 1991 roku. 

Oglądając telewizję / www.dailymail.co.uk
Który kolor wybrać? / www.dailymail.co.uk
 

Fotografie pokazują Elżbietę II od prywatnej strony: podczas lotu, czytającą ważne dokumenty od rządu, oglądającą telewizję czy wybierającą kolor zasłon do Pałacu Holyroodhouse. Więcej zdjęć możecie zobaczyć TUTAJ :)


* * * * *
www.twitter.com

Książę William był znowu zauważony podczas pracy dla East England Air Ambulance. Ponadto pojawiła się oficjalna informacja, że książę nagra w październiku w Londynie swoje przemówienie dla Chin na temat nielegalnego handlu dzikimi zwierzętami. Mowa księcia będzie wyemitowana na antenie CCTV1.
17 września książę będzie uczestniczył w gali z okazji 25 lecia fundacji Tusk Trust's, a 22 odwiedzi stację RAF Coningsby.

4 komentarze

 1. i jak podobał Ci się wczorajszy program o Elżbiecie i Wiktorii? dla mnie całkiem ciekawy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo milo sie ogladalo. Cieszylam sie, ze pokazywali wyjscia z tego roku i przynajmniej ciekawie opowiadali o Wiktorii i Elzbiecie :)

   Usuń
 2. Czy będą jutro jakieś oficjalne uroczystości?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Królowa pojedzie z księciem Filipem do Edynburga, gdzie otworzy oficjalnie Scottish Borders Railway, a oprócz tego spędzi swój czas prywatny prawdopodobnie z rodziną :)

   Usuń