Książę Harry w West Sussex / księżniczka Anna z Mią + więcej.

www.dailymail.co.uk

 Jak książę Harry spędzał wczoraj swoje 31 urodziny? Z okazji 75 rocznicy bitwy o Anglię był obecny na lotnisku w West Sussex, gdzie z przyjemnością oglądał pokazy samolotów z II wojny światowej. Na miejscu nie zabrakło także spotkania z weteranem wojennym (Tom Neil), który jako jeden z nielicznych i żyjących osób, które walczyły w tej bitwie, chciał spróbować ponownie polecieć.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Jaką babcią jest księżniczka Anna? Na pewno fajną skoro Mia tak czule obejmuje nawet jej nogę! ;) 3 dni temu Anna zajmowała się swoją wnuczką, kiedy jej córka Zara startowała w zawodach jeździeckich podczas Gatcombe Horse Trials. 


Na miejscu obecny był także Mike, a dzień wcześniej widziano także Petera i Autumn z córeczkami (Savannah i Islą).

* * * * *
www.dailymail.co.uk

,,Ciężko pracująca" księżniczka Beatrice była obecna na pokazie mody New York Fashion Week. Na zdjęciu z panem Tommy'm Hilfiger'em.

9 komentarzy

 1. ale Mia jest słodka :) podoba mi się to zdjęcie jak księżniczkę Annę za nogę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widac, że Anna jest spełnioną i bardzo kochającą babcią :) a co do Beatrice-to mogłaby coś zrobić, bo nikomu jeszcze 20 wakacji w ciągu roku nikomu na zdrowie nie wyszły. Przydałoby sie Jej jakieś wyjście, a tu nic...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Beatrice nie ma królewskich obowiązków, bo pieniądze dostaje od ojca i tyle co sama zarobi..więc oficjalnie NIE MUSI nigdzie się pojawiać...a, że jeździ kilka razy na wakacje w roku to już inna sprawa :/

   Usuń
  2. Nie wiem czemu nie musi? Jest HRH, jej siostra nie jest, a udziela się więcej od niej. A ona jako HRH jakieś obowiązki powinna mieć. I to nie jest tak, że dostaje pieniądze od ojca, bo ojciec od kogo je ma? Zarabia? Nie! Ma je od Królowej. Z tego wynika, że Bea utrzymuje się z pieniędzy państwowych. Jeśli chodzi o prace Beatrice, to nie oszukujmy się. Kiedy ona pracowała i przez jak długi czas? Pieniądze z pracy dawno się jej skończyły ;)

   Usuń
  3. Eugenie jest również HRH :) I tak samo jak jej starsza siostra nie wypełnia oficjalnych obowiązków. Beatrice pracowała, ale po akcji hakerów, którzy wykradli jej dane i pracę musiała z niej zrezygnować, więc jakieś pieniądze z tego na pewno miała i nie sądzę by musiała kiedykolwiek się o to martwić będąc w rodzinie królewskiej obojętnie czy masz tytuł czy nie.

   Usuń
 3. Ale harry jest sexy z ta broda!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Anna chudzinka marznie bo jest ubrana na cebulkę

  OdpowiedzUsuń
 5. Mia jest urocza, a księżniczka Anna musi być świetną babcią, co widać na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Anna z pewnością jest świetną babcią ;)

  OdpowiedzUsuń