Książę Harry w Estonii / Królowa z mężem na Royal Windsor Horse Show.

Książę Harry wczoraj przyleciał do Estonii. Ubrany w mundur złożył wieniec pod pomnikiem wojny o niepodległość na Placu Wolności w Talinie.
www.dailymail.co.uk

Na miejscu spotkał się z mieszkańcami, którzy mogli sobie zrobić z nim zdjęcie :)
www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk
Po ceremonii spotkał się w Parlamencie Estonii (Riigikogu) z ministrami, parlamentarzystami i rannymi weteranami, którzy wezmą udział w Igrzyskach Invictus. Wygłosił krótkie przemówienie:
,,Cieszę się, że mam okazję odwiedzić Estonię. Bardzo chciałem mieć wizytę w kraju, który jest domem dla wielu doskonałych żołnierzy, którzy służyli w Afganistanie. Nasze kraje są przyjaciółmi, ale ta przyjaźń rośnie jeszcze bardziej poprzez nasze wspólne doświadczenia i cele. Jednym z ważniejszych przykładów naszej obligacji jest troska o naszych rannych żołnierzy, w tym kobiet, którzy walczyli razem".
www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Podróż Księcia Harry'ego zbiega się z powrotem do domu ostatnich członków estońskiego kontyngentu z Afganistanu, którzy walczyli pod dowództwem brytyjskim, a dziewięć osób zostało zabitych.
Dzisiaj Książę Harry spotka się z prezydentem Estonii oraz odwiedzi estońskie siły zbrojne.

* * * * * * *
Wczoraj Królowa pojawiła się na kolejnym dniu Royal Windsor Horse Show. Widać było, że pogoda dopisała to i humor Elżbiety II również :) 
www.express.co.uk
www.zimbio.com
Zauważono również jak Książę Edynburga rozmawia z Królem Bahrajnu.
www.twitter.com
www.twitter.com

4 komentarze

  1. Oj widać, że królowa bardzo była zadowolona :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Harry jest całkiem przystojny w mundurze;)

    OdpowiedzUsuń
  3. W przypadku Harry''ego nawet munduru nie potrzeba. Za nim wciąż jakieś fanki biegają.;) A Królowa wygląda uroczo zwyczajnie.:)

    OdpowiedzUsuń