Książę Harry w Estonii / Królowa z mężem na Royal Windsor Horse Show / Książę William na stadionie Wembley / Hrabia Wessex z żoną odwiedzili Szkocję.

www.zimbio.com

Książę Harry spędził wczoraj swój 2 dzień w Estonii, podczas którego odwiedził estońskie siły zbrojne razem z prezydentem - Toomas'em Hendrik'iem Ilves.
www.dailymail.co.uk
Na miejscu rozpoznał Kapitana Tanel'a Tarlap, który był jego współlokatorem w Forward Operating Base w Afganistanie. Tanel jako jedyny miał dostęp do Internetu, dzięki czemu Książę mógł rozmawiać ze swoją ówczesną dziewczyną - Chelsy Davy :)
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Kapitan zdradził, że Harry przeważnie był w dobrym humorze i jest bardzo przyjazny. Kiedy dostawał nowe zadania od swojego dowódcy był zawsze podekscytowany i szczęśliwy.
 * * *
* * * * * * *
Wczoraj Królowa wraz z mężem ponownie pojawiła się na Royal Windsor Horse Show. Elżbieta II prowadziła samochód sama :)
www.zimbio.com
www.tumblr.com
Na pokazie zauważono także syna Księżniczki Anny - Petera Philipsa z żoną i córkami na karuzeli. 
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
* * * * * * *
Książę William wziął udział w FA Cup Final (Arsenal v Hull City) na Stadionie Wembley, gdzie osobiście rozmawiał chwilę z piłkarzami.
www.zimbio.com
www.tumblr.com
* * * * * * *
Hrabia Wessex z żoną odwiedzili Szkocję, gdzie wzięli udział w spotkaniu w Kościele General Assembly.
www.news.bbcimg.co.uk
Dzisiaj Książę Harry jest we Włoszech, gdzie m.in. na zaproszenie Donalda Tuska wziął udział w polskiej ceremonii upamiętniającej Bitwę pod Monte Cassino. Tymczasem Książę Karol z Camillą właśnie rozpoczynają swoją 3-dniową podroż do Kanady! Jeśli pojawi się więcej informacji, to wszystko na bieżąco postaram się Wam opisywać :)

1 komentarz