Hrabia i Hrabina Wessex w Moray i Banffshire / Księżniczka Beatrice z chłopakiem w Nobu / Książę Harry w St Ann Recording Studio.

www.facebook.com/GordonstounSchool
Hrabia i HrabinaWessex otworzyli Dramat Ogstoun i Centrum Tańca w Gordonstsoun School, a także zostali przyjęci przez porucznika Moray (Podpułkownik Grenville Johnston). Gordonstoun jest jednym z niewielu pozostałych pełnych szkół z internatem w Wielkiej Brytanii, która liczy około 600 chłopców i dziewcząt w wieku od 8 lat.
www.twitter.com
Następnie otworzyli Elgin Cancer Support Centre. KLAN Cancer Support jest niezależną organizacją charytatywną, która zapewnia komfort, wsparcie i informacje dla wszystkich (niezależnie od wieku) osób dotkniętych przez wszelkiego rodzaju raka bezpłatnie. KLAN ma na celu wsparcie ludzi aby zmniejszyć ich lęk i stres, a zwiększyć ich zdolność do radzenia sobie ze skutkami poważnej choroby.
www.facebook.com/CLANnow
www.facebook.com/CLANnow
Spotkali się również z wolontariuszami i pracownikami, a także odsłonili tablicę.
Hrabia i Hrabina Wessex odwiedzili także Buckie High School, gdzie zostali przyjęci przez porucznika Banffshire (pani Oliver Russell). Szkoła służy społeczności Portgordon, Buckie, Portessie, Findochty, Portknockie i Cullen. Liceum to jest miejscem, gdzie uczniowie, pracownicy i rodzice są tak samo zaangażowani w naukę.
www.flickr.com
* * * * * * *
Księżniczka Beatrice ze swoim chłopakiem Dave’m Clark pojawiła się w klubie Nobu.
www.pinterest.com
www.express.co.uk
* * * * * * *
Książę Harry postanowił zrobić niespodziankę i złożył prywatną wizytę w studio nagraniowym St Ann. Pierwszy raz odwiedził klub w zeszłym roku, który otrzymał dofinansowanie z Fundacji Królewskiej aby pomóc zrealizować projekty dla młodzieży.
Pałac potwierdził prywatny charakter wizyty, dlatego nie ma oficjalnych zdjęć ;)

Pojawiły się także informacje, że Książę William będzie pracował w
East Anglian Air Ambulance Service, które położone jest w pobliżu jego domu w Anmer Hall w Sandringham. Czy to prawda? Zapewne niedługo się dowiemy :)

4 komentarze

 1. Świetnie, że BRF tak wspiera organizacje charytatywne. Na pewno przyda im się wsparcie, a ludziom potrzebującym wiedza gdzie się zgłosić w przypadku sytuacji losowej.
  Jakoś nie trafia do mnie strój Beatrice. Niby wybrali się do klubu, a Bea wygląda jakby była grzeczną uczennicą w dziwnym żakiecie.:/
  Ciekawe czy pojawią się nieoficjalne zdjęcia Harry'ego?;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie też się bardzo podoba, że BRF się angażuje w akcje charytatywne...szkoda, że w Polsce nie ma kto pomagać i ,,promować"..
   Strój Beatrice też mi się nie podoba :P W szczególności kolor torebki :P

   Usuń
  2. Zgadzam się. Totalny miszmasz. Tu czarny, tu granatowy i do tego fiolet czy też bakłażan. Torba w sam raz na siłownię.;)
   W Polsce powinna robić to Para Prezydencka lub chociaż Pierwsza Dama. Niestety nic z tego. Ot, po prostu trwa u boku męża i jakby jej nie było... Ech...

   Usuń
  3. No niestety...widać, że nie czuje swojej roli...w przeciwieństwie do J.Kwaśniewskiej, która do tej pory się angażuje.

   Usuń