Royal Tour Canada: Dzień I.

www.zimbio.com

Dzisiaj w nocy (wg naszego czasu) Catherine, William wraz z dziećmi wylądowali w Victorii w Kanadzie! Para książęca rozpoczęła swoją kolejną podróż w tym kraju zabierając ze sobą George'a i Charlotte, gdzie będą przebywać do 1 października (niedziela).
Na lotnisku zostali przywitani przez Premiera Justina Trudeau i jego małżonkę Sophie, Gubernatora Generalnego Kanady Davida Johnstona i jego żonę Sharon, zastępcę Gubernatora Juditha Guichona i premiera Kolumbii Brytyjskiej - Christy Clark z synem Hamishem.

www.dailymail.co.uk

George był troszkę nieśmiały przy powitaniu gości, zwłaszcza, że najbardziej był zainteresowany lądującym nieopodal helikopterem wojskowym. Charlotte wydawała się być zadowolona, że znajduje się na na ręce u mamy :)
Następnie cała rodzinka udała się do Government House, gdzie będą przebywać przez cały czas trwania Royal Tour.

www.zimbio.com

W Parlamencie prowincji Kolumbii Brytyjskiej para książęca została przywitana przez tłumy mieszkańców, a przed pomnikiem złożyli wieniec aby oddać hołd wszystkim walczącym.
Następnie William wygłosił przemówienie, w którym wspomniał jak bardzo cieszą się na powrót do Kanady, gdzie w 2011 roku zostali bardzo miło przyjęci.

www.zimbio.com
Po oficjalnej ceremonii para przeszła się wzdłuż tłumu ludzi, gdzie odbierali kwiaty i m.in. prezenty dla dzieci. Po powrocie do Government House spotkali się ponownie z Gubernatorem i jego żoną, a następnie z Premierem i jego małżonką Sophie, gdzie William stwierdził, że skoro jest cicho, to znaczy, że dzieci smacznie śpią :)

www.zimbio.com

W związku z dużą różnicą czasu (między Kanadą, a Polską czy Anglią), notki o danych wyjściach pary książęcej będą pojawiały się na drugi dzień.

8 komentarzy

 1. Jestem pełna podziwu dla pary książęcej,gdy w czasie,gdy powinni spać oni prawie 10minut przechodzili wśród tłumu-do każdego starali się podejść,uścisnąć dłoń,odbierali prezenty,przez cały czas musieli się uśmiechać w hałasie,chaosie...Pełen podziw.
  Kate wygląda czarująco i z klasą.
  Jakże się cieszę,że możemy wreszcie zobaczyć Charlotte.Wspaniale,że rodzice zdecydowali się wziąć dzieci w podróż.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ach, znowu te krótkie spodenki ;) Ale i tak George jest przeuroczy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety...to takie angielskie :D
   Jak patrzę na te wszystkie dzieci to mnie już to nie dziwi :)

   Usuń
  2. Ja też nie rozumiem tych spodenek ;D

   Usuń
 3. Ask o brytyjskiej rodzinie królewskiej http://ask.fm/RoyalsNews

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate zachwyciła mnie kreacją pierwszy raz od dawna. Nie jestem bowiem fanką jej stylu.

  P.S. Agnieszko... ja bardziej wolałam poprzedni wygląd bloga ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się niestety każdemu dogodzić :( Ja chciałam już dawno coś zmienić z podstawowego szablonu bloggera na coś nowszego :)

   Usuń
 5. Fajne dzieciaki. Ten mały - George - całkiem jak mały William.

  OdpowiedzUsuń