Royal Tour Canada: Dzień II i III + więcej.

www.dailymail.co.uk

W niedzielę para książęca odwiedziła Vancouver, gdzie wraz z Premierem i jego żoną odwiedzili ,,Sheway" - fundację charytatywną, która wspiera m.in. matki z uzależnieniami. Następnie udali się do Immigrant Services Society, gdzie rozmawiali z uchodźcami o ich ucieczce z kraju i obecnym życiu w Kanadzie. Ostatnim przystankiem wizyty była Straż Przybrzeżna, gdzie dowiedzieli się jak pracuje służba ratownicza miasta.
Na miejscu nie zabrakło oczywiście tłumów ludzi od których Catherine i William otrzymali mnóstwo kwiatów i prezentów.

www.dailymail.co.uk
Uwielbiam to zdjęcie :D / www.dailymail.co.uk

W poniedziałek Kate i William odwiedzili Bella Bella, gdzie zostali uroczyście powitani przez ludzi Hieltsuk. Specjalny pokaz tańca, tradycyjne stroje oraz małe dzieci sprawiły wiele uśmiechu na ich twarzach. W prezencie otrzymali od nich ozdobne koce i kamizelki (dla George'a i Charlotte również). William wygłosił także przemówienie na temat ochrony środowiska. Na koniec udali się do Great Bear Rainforest, gdzie na pamiątkę odsłonili tablicę.

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Wieczorem w Government House odbyło się przyjęcie z okazji wizyty pary książęcej.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

2 dni temu hrabina Wessex ukończyła swoje wyzwanie, które polegało na przejechaniu na rowerze 450 mil z Pałacu Holyroodhouse w Szkocji do Pałacu Buckingham w Londynie!

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Na miejscu czekał na nią szczęśliwy książę Edward wraz z dziećmi (Louise i James'em). Sophie była bardzo zadowolona ze wspólnej jazdy i wspaniałego doświadczenia. Stwierdziła również, że mieli niezwykłe szczęście, ponieważ pogoda była sprzyjająca (brak deszczu i silnego wiatru).


* * * * *
www.dailymail.co.uk

W weekend odbył się głośny ślub i wesele Alberta Mugrabi z córką milardera - Colby Jordan we Francji. Na miejscu nie zabrakło znanych osób i modelek, a wśród nich znalazła się również księżniczka Beatrice...

7 komentarzy

 1. Czy to jest karlie kloss na zdjęciu z księżniczką Beatrice?

  OdpowiedzUsuń
 2. Białe rajstopy wróciły...a było już tak dobrze ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uważam, że akurat z taką spódniczką, bluzką i sweterkiem te białe rajstopy nawet nieźle się prezentują, chociaż osobiście za takimi nie przepadam ;)

   Usuń
 3. Jakby Louise nie mogła się ubierać jak każda brytyjska nastolatka :/

  O dziwo Kate zachwyciła na przyjęciu w Government House, które odbyło się z okazji wizyty pary książęcej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem pod wrażeniem wszystkich kreacji Kate z Kanady, wygląda pięknie, dostojnie i z klasą. Ta czerwona sukienka cudowna, kobaltowa, biało czerwona i zielona również. Czekam na kolejne stroje!

  OdpowiedzUsuń