Książę Harry i....dziewczyny

www.news.com

Dziewczyna z którą książę był najdłużej związany to Chelsy Davy, którą poznał w 2004 roku przez przyjaciół. Największa ich wspólna miłość? Afryka! Obydwoje spędzili tam mnóstwo czasu: Chelsy wychowywała się w Zimbabwe, a Harry przebywał tam z misjami charytatywnymi. Córka milionera o blond włosach nazywana była przez prasę angielską Paris Hilton, ale dla Harry'ego była to pierwsza poważna dziewczyna.

Chelsy z Catherine, 2006 rok / www.telegraph.co.uk
www.pinterest.com
www.pinterest.com

Obydwoje spontaniczni i z wielkim temperamentem uwielbiali imprezować ze znajomymi. Chelsy nie lubiła być w centrum uwagi, choć wiedziała, że będąc w związku z księciem Harry'm jest to nieuniknione. W 2010 roku uczestniczyła w odznaczeniu studentów Armii, gdzie Harry oficjalnie został pilotem śmigłowca Apache. Na miejscu obecny był tak książę Karol. Wszyscy wtedy myśleli, że to kwestia czasu kiedy Chelsy zostanie przyszłą narzeczoną, a później żoną i księżną. Oni sami zdecydowali jednak inaczej....

www.pinterest.com
www.pinterest.com

To dla księcia Chelsy zdecydowała się przenieść z RPA do Anglii, gdzie rozpoczęła studia prawnicze. Mimo to książę nie zawsze doceniał swoją dziewczynę. Podobno wielokrotnie zapominał po nią przyjeżdżać na lotnisko lub wolał spędzić jej urodziny w towarzystwie kolegów na meczu rugby. Para rozstawała się i schodziła kilka razy, dlatego kiedy w 2011 roku podjęli wspólną decyzję o ostatecznym rozstaniu nikt nie chciał to wierzyć. 
Chelsy miała dość bycia w centrum uwagi i pod ciągłym ,,obstrzałem" paparazzi. Chciała wieść w miarę spokojne życie, z dala od błysku fleszy i zaglądania ,,pod spódnicę". Obecnie pracuje w kancelarii prawniczej.

Chelsy w 2015 roku / www.dailymail.co.uk


Po rozstaniu książę podobno spotykał się z wieloma dziewczynami. Prasa mówiła m.in o:

www.thelostogle.com

1. Cara Delevingne (brytyjska modelka i aktorka)

www.popsugar.com

2.  Jessica Donaldson (kelnerka)
 
www.dailymail.co.uk

3.  Florence Brudenell-Bruce (brytyjska modelka)

www.static.standard.co.uk

4. Molly King (brytyjska piosenkarka) - jako jedyna potwierdziła, że poznała księcia, ale nigdy prywatnie się nie spotkali. ,,Jest z poza mojej ligi" - powiedziała.

www.dailymail.co.uk

Krótkie randki skończyły się kiedy w 2012 roku Harry poznał koleżankę księżniczki Eugenii - Cressidę Bonas! Para bardzo szybko znalazła wspólne tematy, choć od początku starali się ukrywać swój związek. Chodzili wspólnie na imprezy i jeździli na wakacje, aż w końcu pojawili się oficjalnie razem na gali charytatywnej ,,Free the Children". Od tego momentu prasa zaczęła pisać o zaręczynach, co nie spodobało się pannie Bonas.
W Szwajcarii / www.pinterest,com

Modelka i blondynka czyli ideał przyszłej żony księcia? W tym przypadku to Cressida nie widziała się w takiej roli... W końcu nie wszyscy chcą być i mieć tak jak Kate ;)
Podobnie jak Chelsy nie lubiła być w centrum uwagi tylko ze względu na znajomość i romans z księciem Harry'm. Książę chce w końcu się ustatkować i założyć rodzinę, a Cressida myślała o swojej karierze aktorskiej. W końcu to tancerka, modelka i aktorka w jednej osobie! Po 2 latach związku zdecydowali się rozejść w przyjaźni i do dzisiaj mają ze sobą dobry kontakt.

www.wp.com
www.wmgazine.com

Ostatnią ,,dziewczyną" z którą spotykał się Harry jest podobno Camilla Thurlow, która udziela się w organizacji charytatywnej ,,The Halo Trust" założonej przez księżną Dianę.

www.express.co.uk

 Harry'ego łączono także kiedyś z Caroline Flack (prezenterką telewizyjną) i Jenną Coleman (aktorka) oraz z wieloma innymi kobietami, które spotykał na swojej drodze ;) Jak widać bycie księciem ma swoje plusy (mnóstwo ,,chętnych" kobiet) ale i minusy - większość z nich wcale nie chce zostać księżną...
Ja osobiście życzę mu spotkania w końcu tej jedynej, która będzie chciała być jego żoną i księżną jednocześnie, a Wy? :)

12 komentarzy

 1. Same blondynki i do tego modelki/aktorki/celebrytki... eh.. Camilla Thurlow jeszcze ujdzie.
  Z przymrużeniem oka: w sumie to się kwalifikuje jako blondynka i do tego zawód mam poważniejszy. Jest jeden problem: nie chce poznawać Kate, ani tym bardziej musieć się z nią zaprzyjaźniać. Nie budzi sympatii ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też życzę Harry'emu, by spotkał w końcu tę jedyną. Mam nadzieję, że nastąpi to już niebawem :)
  Niedawno łączono go też z Emmą Watson, ale ona temu zaprzeczyła, więc nie należy zbytnio wierzyć mediom ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nowy adres bloga:www.dutch-royalty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy będą jeszcze ciekawostki?

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem Harry i Chelsy pasowali do siebie, tak mi się przynajmniej wydawało. Szkoda, że nic z tego nie wyszło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to samo chciałam napisać, kto wie, może jeszcze się zejdą ;)

   Usuń
  2. nie zejdą się, bo ona ma narzeczonego a on już się Nią nie interesuje..już posprzątane i nic z teo nie ma i nie bedzie..stare dzieje

   Usuń
 6. Ostatnio czytałam, że niby Harry spotyka się z jakąś dziewczyną, która często widywana jest blisko niego podczas gry w polo, ale ona zaprzeczyła i pojawiło się "oświadczenie", że nie każda kobieta w jego towarzystwie jest jego dziewczyną. To któraś z tych dziewczyn?

  OdpowiedzUsuń
 7. na pewno znajdzie taką, która go pokocha, i spędzi z nim życie :):)

  PS. co myślicie o tym? http://www.pudelek.pl/artykul/85114/kate_middleton_vs_ksiezna_diana_zdjecia_s/foto_1


  OdpowiedzUsuń
 8. no i spotkał amerykańską aktorkę 2 lata starszą wzięli ślub,będzie dziecko,plotkarze cudują,ale w końcu nie jest sam,mają pełno wyjść

  OdpowiedzUsuń