Przyjęcie w Pałacu Buckingham + Wizyta księżniczki Anny.

www.zimbio.com

Wczoraj w Pałacu Buckingham odbyło się przyjęcie z okazji Rugby World Cup na którym nie mogło zabraknąć graczy z różnych drużyn. Z trenerami, kapitanami i graczami spotkała się królowa, książę Filip, książę Harry, księżniczka Anna, książę Gloucester i księżniczka Alexandra.

www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Największy fan drużyny angielskiej (Harry) wygłosił przemówienie:

,,Chociaż byliśmy świadkami tylko półmetku to były to naprawdę niezapomniane chwile! Każdy naród gra na wysokim poziomie i z wielkim zaangażowaniem, dzięki czemu turniej jest ekscytujący i nieprzewidywalny. Widzę duże zainteresowanie nowych fanów jak nigdy dotąd. Widzieliśmy tłumy ludzi i nowe rekordy frekwencji na Rugby World Cup.
Anglia nie może być już na boisku, ale jako naród jesteśmy niezwykle dumni z bycia gospodarzem tak udanego turnieju."
* * * * *
www.telegraph.co.uk

Księżniczka Anna przez 2 dni gościła w Belgii. Córka królowej i jej mąż Sir Timothy Laurence uczestniczyli m.in. w odsłonięciu popiersia brytyjskiej pielęgniarki (Edith Cavell), która pomagała żołnierzom przejść przez granicę Belgii.

Na miejscu obecna była także księżniczka Astrid, która towarzyszyła Annie w Senacie na specjalnym spotkaniu. Więcej o wyjątkowej pielęgniarce możecie poczytać TUTAJ i w artykule ONET.

4 komentarze

 1. Jakie planujesz dalsze posty tematyczne? Czy już koniec królewskich ślubów? Czy skorzystasz z jakiejś propozycji czytelników?

  OdpowiedzUsuń
 2. Krolewskie Sluby beda jeszcze dlugo kontynuowane :) Propozycje czytelnikow beda spelniane, ale nie wiem dokladnie kiedy. Bede miec czas to bede pisac i udostepniac bez ,,stalych dni" jak do Czy wiesz, ze...czy slubow ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Harry strasznie nie podoba mi się z brodą...

  OdpowiedzUsuń
 4. Ela jak zwykle świetnie i z klasą ;)

  OdpowiedzUsuń