Książę Harry w St Paul's Cathedral / Wizyty Rodziny Królewskiej z Prezydentem Chin i jego żoną.

www.zimbio.com

Książę Harry uczestniczył dzisiaj w Mszy Św. w St Paul's Cathedral aby uczcić pamięć tych, którzy zginęli lub zostali ranni w wyniku wybuchu bomb podczas prac przy ich zdetonowaniu po II wojnie światowej. Po nabożeństwie Harry rozmawiał m.in. z weteranami wojennymi i przybyłymi gośćmi.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Królowa z księciem Filipem oficjalnie pożegnali dzisiaj Prezydenta Chin i jego małżonkę, którzy od poniedziałku przebywali z wizytą w Wielkiej Brytanii.

www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Wczoraj para prezydencka razem z księciem i księżną Cambridge odwiedzili Lancaster House, gdzie obejrzeli wystawę pt. ,,Creative Collaborations". Na miejscu obejrzeli specjalnie przygotowany występ chińskich piosenkarzy i tancerzy, a także poznali osobiście znanego aktora Jackie'go Chana! Nie zabrakło także postaci Kung Fu Pandy oraz rekwizytów z angielskiego serialu ,,Doctor Who".
Wieczorem Prezydent z żoną byli obecni na bankiecie w Guildhall w Londynie, gdzie towarzyszył im m.in. książę Andrzej.

www.zimbio.com

Wczoraj po południu Elżbieta II i księżna Kornwalii odwiedziły stajnię należącą do pałacu Buckingham, gdzie spotkały się z przedstawicielami organizacji charytatywnej Brooke Global Ambassador, która zajmuje się poprawą warunków życia koni, osłów i mułów.

5 komentarzy

 1. Z biegiem czasu odnoszę wrażenie, że Harry zaczął traktować swoje obowiązki poważniej i dojrzalej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda. Po opuszczeniu wojska i przez pobyt z zolnierzami koncentruje sie glownie na pomocy dla weteranow i ich rodzin. Widze w nim chec i latwosc w nawiazywaniu kontaktu z ludzmi po Dianie :)

   Usuń
  2. On i krolowa robia wiecej niz wiekszosc czlonkow rodziny razem wzietyh. On robi wiecej niz przyszly krol....
   Ps. Nie znam nikogo z rodzin krolewskich kto zdobylby biegun polnocy i poludniowy w celu zebrania pieniedzy dla weteranow wojennych i kto z wlasnej woli wlczyl w afganistanje i na swoje nieszczescie stal sie glowym celem dzihadystow ....

   Usuń
  3. Racja . On jest jednym z najktywnieszych , a jesli nawet nie najaktywni3jszym czlonkiem rodzin krolewskich!!!

   Usuń
 2. Na pierwszym zdjęciu Harry wygląda jak na obrazie.

  OdpowiedzUsuń