BAFTA i premiera filmu ,,Spectre" w Londynie + więcej.

www.dailymail.co.uk

Dzisiaj książę i księżna Cambridge oraz książę Harry pojawili się na spotkaniu z dziećmi z okazji premiery bajki ,,Shaun the Sheep" zorganizowanej przez BAFTA w Londynie. 
Skoro bajka jest o owieczce to taki był również temat przewodni spotkania :)  Kate, Harry i William rzucali m.in. kaloszami w postać aby strącić jej głowę (owoc). Najlepszy w tej rozgrywce okazał się być przyszły król Anglii!

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Ponadto każdy miał okazję spróbować ulepić własną owieczkę, w czym dobry okazał się Harry. Na dodatek księżna zgodziła się wziąć udział w krótkiej animacji, gdzie po wyjściu na scenę razem z dziewczynką przeszła kawałek z walizką, w której ,,schowały się" wcześniej inne dzieci. Bardzo fajny filmik z dzisiejszej wizyty możecie zobaczyć poniżej:Wieczorem nasza ,,trójca" udała się na premierę nowego filmu o Bondzie ,,Spectre", która odbyła się w Royal Albert Hall w Londynie. Para książęca i Harry rozmawiali na miejscu z główną obsadą filmu i reżyserem, a ich przyjazd można było oglądać na żywo.
Niestety mnie sukienka Catherine nie zachwyciła. Nie podoba mi się jej przód (taki jakby zwisający), a szczerze mówiąc liczyłam na coś ekstra, choć fryzurę i kolczyki miała piękne :)

www.dailymail.co.uk
www.twitter.com

 W sieci pojawiło się zdjęcie księżnej z księciem George'm, którego zabrała w czwartek do Natural History Museum w Londynie.

www.img.cas.sk

Rośnie nam mały przystojniak, prawda? :)

* * * * *
www.twitter.com

Wieczorem królowa w pałacu Buckingham zorganizowała przyjęcie z okazji Queen Elizabeth Prize for Engineering (nagroda w dziedzinie inżynierii).

7 komentarzy

 1. mnie też suknia Kate nie zachwyciła, trochę wygląda jak szlafrok. ale za to George jest przesłodki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gorzej, jak zestaw nocny: koszulka i szlafroczek :/ Co za dramat, ale ona często nie potrafi się ubrać.

   Mały George mniej zwracałby na siebie uwagę gdyby był ubierany jak dzieci w jego wieku: nawet w dresiki i adidaski.

   Usuń
  2. Tylko że inne dzieci nie są następcami tronu Wielkiej Brytanii i członkami rodzin arystokratycznych.

   Usuń
 2. Faktycznie, sukienka nie leży tak jak powinna, ale ładnemu we wszystkim ładnie :-). Za to straszie podoba mi się ta z wcześniejszego wyjści, Kate pięknie jest w takich wzorach. A George to bardzo ładne dziecko, ciekawe jak teraz wygląda Charlotte. Dzieci tak szybko się zmieniają.:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobaczcie jak Kate gra i udaje miłą.Po zakończeniu rozmowy z dzieckiem i odwróceniu się diametralna zmiana na twarzy
  https://www.youtube.com/watch?v=AJa2giYJpjk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podziękowała za ,,rozmowę", uśmiechnęła się i nie widzę w tym nic dziwnego, że potem spoważniała ;)

   Usuń
 4. Na premierę nowego Bonda Kate ubrana była po prostu koszmarnie. William tak się denerwował z powodu opublikowanych zdjęć Kate topless, gdy byli na wakacjach we Francji, a tu... to tak jakby całemu światu Kate mówiła: chcecie zobaczyć moje piersi? oto i one. To była najgorsza sukienka Kate ever. Mam nadzieję, że więcej takiego błędu nie popełni.

  OdpowiedzUsuń