Książę Harry na premierze filmu Guillemot / Książę Karol i Camilla na gali Asia Trust + inne.

www.dailymail.co.uk

Książę Harry spotkał się wczoraj z obsadą filmu ,,Guillemot", który został ufundowany dzięki The Royal Foundation. Film ten zrealizowano w ramach projektu Full Effect - inicjatywy wspólnoty w Nottingham mającej na celu rozwiązywanie problemów, w tym przemocy wśród młodzieży i gangów.

www.dailymail.co.uk

 Książę Harry przed premierą filmu wygłosił przemówienie w którym przedstawił cele i osiągnięcia projektu. ,,Ten projekt oznacza dla mnie bardzo wiele. Można tu poczuć ich pasję. Jest to pozytywna przyszłość dla nas wszystkich. Wykonaliście dobrą robotę."
Harry z młodymi filmowcami pozował do zdjęć, a także do animacji GIF, które widzicie w poście :)
Film ,,Guillemot" możecie zobaczyć poniżej:


* * * * *

www.dailymail.co.uk

Książę Karol i księżna Camilla byli wczoraj obecni na uroczystej kolacji dla brytyjskiego Asia Trust, gdzie spotkali gwiazdy bollywood i sędziów X Factor.

www.dailymail.co.uk

Gala miała na celu uruchomienie nowego funduszu aby zwalczać handel ludźmi w Indiach i wspierać inne akcje charytatywne, które zajmują się ofiarami przemocy i wyzysku na wschodzie.

* * * * *
www.twitter.com

Hrabia i Hrabina Wessex od 2 dni przebywają w Finlandii. 1 dnia (poniedziałek) po przylocie zostali przywitani przez Prezydenta Republiki Finlandii - Sauli Väinämö Niinistö w Pałacu Prezydenckim. Po spotkaniu uczestniczyli w ceremonii wręczenia nagród w rządowym Banquet Hall w Helsinkach, a wieczorem udali się na kolację wydaną przez ambasadora Wielkiej Brytanii.

www.flickr.com
www.twitter.com

Wczoraj odwiedzili fińskie fińskie siły zbrojne podczas szkolenia w Jaeger Artic Brygady Garrison w Sodankyla. Hrabia i hrabina mieli okazję zobaczyć jak żołnierze wykopują sobie mini igloo aby osłonić się przed temperaturą, która często spada tam do poniżej -25 stopni.
 
www.twitter.com
www.twitter.com

Trzeba przyznać, że fajnie wyglądają w stroju żołnierskim :) Sophie i Edward będą przebywać w Finlandii do piątku.

* * * * *
www.m.nydailynews.com

W sieci pojawiły się zdjęcia rodziny Middleton, księcia Williama, Catherine i Georga (jaki on jest już duży!) z nianią podczas wypoczynku na wyspie Mustique.

www.m.nydailynews.com

6 komentarzy

 1. Trochę zazdroszczę Finlandczykom tego śniegu ;) Kiedy następny post z serii Królewskie śluby? /Lena

  OdpowiedzUsuń
 2. Camilla wyglądała pięknie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. prawie wszyscy z rodziny mieli jakieś oficjalne wyjścia w tym roku, Harry miał dwa, kate 3 a Wiliam? chyba jeszcze żadnego

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mysle, ze jest to spowodowane nauka na egzaminy do pracy - lotniczego pogotowia ratunkowego :)
   Sa tam egzaminy teoretyczne i praktyczne.

   Usuń
 4. Jak już ktoś napisał : William robi się tak samo leniwy jak żona.

  OdpowiedzUsuń
 5. Camilla przentowała się świetnie, zresztą Sophie też:)

  OdpowiedzUsuń