Królowa z mężem w Niemczech - dzień IV / Księżniczka Eugenia czyta dzieciom.

www.dailymail.co.uk

Królowa z księciem Filipem po opuszczeniu Hotelu Adlon udała się na krótkie spotkanie z czekającymi na nich mieszkańcami. Kiedy wśród tłumu zobaczyła małego chłopca obranego w strój króla powiedziała: ,,Jesteś bardzo ładnie ubrany" :) Następnie wsiedli do samochodu aby zobaczyć Bramę Brandenburską w towarzystwie burmistrza Berlina.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Pary królewska odwiedziła także były obóz koncentracyjny Bergen-Belsen aby oddać hołd tym, którzy zginęli (ponad 80 000 osób!) podczas II wojny światowej. Na miejscu spotkali się także z osobami, które przeżyły obóz.


* * * * *
www.twitter.com
www.twitter.com
Wczoraj w Londynie księżniczka Eugenia czytała dzieciom ,,Travels on my Elephant" - książkę napisaną przez Marka Shanda - brata księżnej Camilli. Elephant Story Time to kampania, która ma za zadanie promować Elephant Family aby pomóc ocalić gatunki zwierząt, które są obecnie na wymarciu (słoń indyjski, tygrysy, orangutany itd.). 

4 komentarze

 1. To niech się teraz Beatrice weźmie do roboty ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytałam gdzieś o lenistwie Beatrice. Rzeczywiście nic nie robi? Pracuje gdzieś?

   Usuń
  2. Nie wiem nawet jak to nazwać, bo lenistwo to za mało powiedziane skoro w ciągu 5 pierwszych miesięcy 2015 r. była na wakacjach aż 15 razy!

   Usuń
  3. Jest księżniczką, ma bogatego tatusia i spory majątek. Nie musi pracować tylko się pokazywać od czasu do czasu.;)

   Usuń