Royal Ascot - dzień 3 / 200 rocznica bitwy pod Waterloo.

www.dailymail.co.uk

Właśnie minął III dzień wyścigów konnych w Royal Ascot. Jeden z koni monarchini zajął II miejsce, ale niestety podczas drugiego wyścigu koń Capel Path doznał urazu i został odwieziony specjalną karetką dla zwierząt do szpitala. Cała rodzina królewska była tym faktem smutna i zarazem wystraszona co się tak naprawdę stało.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk

Jedynie Hrabina Wessex była najbardziej szczęśliwa, ponieważ jej koń wygrał wyścig :) Na koniec dnia Królowa wręczyła nagrodę Gold Cup zwycięzcy - Graham'owi Lee.

* * * * *
www.zimbio.com

Książę Walii i Księżna Kornwalii uczestniczyli dzisiaj w Mszy Św. w Katedrze Św.Pawła w Londynie z okazji 200 rocznicy bitwy pod Waterloo.
Z tej okazji również para książęca odwiedziła wczoraj Belgię, gdzie razem z księciem i księżną Wellington odwiedzili pola bitwy, gdzie zginęły dziesiątki tysięcy ludzi.

www.zimbio.com

Para książęca zwiedziła także nowo otwarty Hougoumont Farm - miejsce, gdzie armie brytyjskie i armie Napoleona Bonaparte walczyły 18 czerwca 1815 roku.

11 komentarzy

 1. Eugenia znowu jak ciotka-klotka, za to jej siostra z klasą i bardzo gustownie. Bea miała fajną kopertówkę z napisem "Bea" :)

  A czy przypadkiem to nie Duke of Kent był dziś w Belgii?

  P.S. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3129615/Ladies-day-Queen-arrives-day-Royal-Ascot-brings-Beatrice-Eugenie-Anne-ride.html --> jak patrze na niektóre Brytyjki to chce mi się wymiotować, nie ma to jak zdejmować buty i robić chlew pod nosem Królowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak byl dzisiaj w Belgii :)
   Mieszkam w Anglii ponad pol roku i niestety ,,angole" to balaganiarze. W Londynie czasem kazda ulica sie prosi o sprzatanie. I to nie wina turystow ;)

   Usuń
 2. Beatrice mnie zaskakuje, kolejna niezła stylizacja :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Beatrice miała ładną sukienkę, ale kapelusz do mnie nie przemawia. U Eugenie wszystko do siebie ładnie pasuje, ale całość nie powala. Za to królowa pięknie, bardzo ładny, jasny kolor :) Sophie miała nieco dziwny kształt kapelusza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się. Też mi się nie podoba kapelusz Beatrice, choć cała stylizacja przemyślana w każdym szczególe. Z kolei Eugenie miała dziwnie rozszerzaną u dołu tą sukienkę.

   Usuń
 5. Beżowe sandałki Eugenie śliczne,ale całość się nie komponuje.Beatrice wypadła nawet modnie.Sophie ma jakąś dziwną sukienkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sophie ma ładną sukienkę tylko materiał jakiś gruby się wydaje.

   Usuń
 6. a mi się bardzo podobał strój Camilli, dobrze jej w takim jasnym kolorze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Beatrice wyglądała całkiem ładnie. Ładniej od Eugenie. Sophie jak zwykle świetnie, a Camilla..... jak zwykle ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Beatrice wyglądała całkiem ładnie. Ładniej od Eugenie. Sophie jak zwykle świetnie, a Camilla..... jak zwykle ;)

  OdpowiedzUsuń