Oficjalne zdjęcia Elżbiety II z prawnukami? + więcej.

www.twitter.com

Plotki, ploteczki....a może jednak prawda? Gazeta ,,The Sun" twierdzi, że wczoraj na Zamku Windsor zrobiono oficjalne zdjęcia Elżbiety II z księciem George'm i księżniczką Charlotte! Autorką zdjęć jest podobno Annie Leibovitz, a fotografie zostały zrobione z okazji przyszłych 90 urodzin monarchini. Mam nadzieję, że okaże się to prawdą i wkrótce będziemy podziwiać piękne zdjęcia, choć chciałabym na nich zobaczyć wszystkie prawnuki królowej :)

Dzięki Karolinie udostępniam Wam również piękne zdjęcie Elżbiety II i Zary w dniu jej ślubu! Tą piękną fotografię można było zauważyć podczas oglądania dokumentu ,,Our Queen at ninety" :)

* * * * *
www.annapurnapost.com

Pojawiają się w ,,sieci" różne zdjęcia z prywatnego pobytu księcia Harry'ego w Nepalu, gdzie razem z Team Rubicon UK pomagał w odbudowie Parvat Kiran Secondary School. Oprócz pracy książę spędzał także swój czas na zakupach. W podziękowaniu za pracę mieszkańcy Lapu postanowili nazwać swoje wzgórze imieniem księcia. Myślę, że to na pewno nie była ostatnia wizyta Harry'ego w Nepalu :)

* * * * *
Księżniczka Anna i Zara / www.dailymail.co.uk

25 marca Zara Tindall brała udział w Gatcombe Horse Trials, gdzie kibicował jej mąż z córeczką Mią oraz brat - Peter Philips z żoną i dziećmi.
 
www.tumblr.com
www.dailymail.co.uk

Mimo niesprzyjającej pogody w 1 dzień rodzina królewska wydawała się być zadowolona ze wspólnie spędzonego czasu. Drugiego dnia świeciło słoneczko, więc Isla i Savannah mogły zajadać się lodami ;)

7 komentarzy

 1. Nie zapominajny o urodzinkach. Dzisiaj miala isla. A juz za miesia roczek skonczy Charlotte. Mam nadzieje ze opublikuja z tej okazji jakies zdjecia:)

  OdpowiedzUsuń
 2. miejmy nadzieję, że te zdjęcia okażą się prawdą! :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajnie by było, gdyby plotki się potwierdziły ;) nie wiem, nie znam się, ale czy The Sun to nie coś typu niemiecki Bild? :D
  Ps. Bildowi udało się podać jedną prawdziwą i sensowną informację :D

  OdpowiedzUsuń
 4. ale Savannah i Isla są już duże :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Mia jaka duża! Niewiarygodne, jak dzieci szybko rosną...

  OdpowiedzUsuń
 6. Sliczne jest to zdjęcie krolowej z zara ;)
  Ps zapraszamy na nowy post http://prince-harryofwales.blogspot.com/2016/04/wyniki-konkursu-co-nowego-u-harrego.html

  OdpowiedzUsuń