Ostanie wizyty BRK.

www.zimbio.com

Elżbieta II przyjęła dzisiaj na audiencji ambasadora Ukrainy - Natalię Galibarenko z mężem oraz ambasadora Czech - Libor'a Secka z żoną Sabriną w Pałacu Buckingham.
Wczoraj monarchini była obecna na inwestyturze, gdzie odznaczyła osoby zaangażowane w walkę z ebolą i weteranów wojennych.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

27 lutego książę William był obecny na meczu rugby pomiędzy Walią, a Francją. Przed meczem spotkał się z byłymi graczami zespołu Walii, którzy mimo młodego wieku (nawet 23 lata!) mają już poważne kontuzje,które uniemożliwiły im dalszą grę w zespole.
Przy okazji książę zdradził, że jego dzieci jeszcze się ,,nie połamały" choć niewiele im brakuje, a Charlotte jest spokojną i słodką dziewczynką. Wiele osób mówiło mu jednak żeby poczekał, aż księżniczka skończy 9-11 lat i wtedy szybko zmieni zdanie :)

* * * * *
www.zimbio.com


 25 lutego książę Karol i księżna Camilla wręczyli nagrody The Queen’s Anniversary Prizes. Nagrody te są przyznawane co 2 lata uczelniom lub szkołom, które nadesłały prace w których pokazały swoje doskonałości, innowacyjność, wpływy i korzyści nie tylko dla samej szkoły, ale także ludzi.

www.princeofwales.gov.uk

Dzień później książę odwiedził Południową Walię. Swoje wizyty rozpoczął od Szkoły Podstawowej Stebonheath, gdzie oglądał ,,RainScape" - system hydrograficzny, który został zainstalowany na terenie szkoły aby zmniejszyć ilość kanalizacji i zanieczyszczenia środowiska. Następnie udał się do bazy Bridgend of Airborne Systems, która projektuje i produkuje spadochrony wojskowe. Ostatnim miejscem w którym się pojawił było  Llandovery Rugby Club, w którym obserwował trening młodzieży.

6 komentarzy

 1. Słyszałaś może o Lady Amelii Windsdor że staje się powoli bardzo sławną modelką? Jest o niej ostatnio sporo artykułów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, jutro lub w piątek chciałam o niej napisać ;)

   Usuń
 2. Sport to zdrowie, jak nic.:/
  Ja z kolei doczytałam się, że Thomas van Straubenzee i Lady Melissa Percy rozwodzą się. Przykra sprawa...

  OdpowiedzUsuń
 3. Ach, William zawsze tak słodko mówi o Charlotte, od czerwca zeszłego roku ciągle czekam na wspólne zdjęcie Williama i jej :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. skoro tak słodko mówi o Charlotte, to George musi nieźle rozrabiać ;)

   Usuń