Księżna otworzyła charytatywny sklep + więcej.

www.zimbio.com

Jako patronka fundacji EACH księżna Cambridge otworzyła dzisiaj charytatywny sklep w Holt (Norfolk).  Kate oglądnęła wszystko co znajduje się w sklepie, a jako pierwsza klientka kupiła książkę dla George'a i figurkę dla Charlotte :)

* * * * *


ABC Breaking News | Latest News Videos

W kolejnej części wywiadu książę mówi o swoich planach na przyszłość. Zapytany o to czy będzie chciał założyć rodzinę odpowiedział: 

,,Nie mogę się doczekać tego dnia. To będzie fantastyczne. W środku jestem dzieckiem. Chcę to zachować. Uwielbiam dzieci. Lubię wszystko co przynoszą na spotkania. One po prostu mówią co myślą."

Jaki jest książę jako wujek? 

,,Musisz mieć w życiu trochę zabawy. W przeciwnym razie...wow, wyobraź sobie życie bez zabawy! Musisz być trochę poważny, ale mam nadzieję, że jestem zabawnym wujkiem."

O swojej matce, księżnej Dianie:

,,Mam nadzieję, że patrzy w dół, ze łzami w oczach i jest niezwykle dumna z tego, co już zrobiliśmy. Jestem pewien, że pragnie abym miał dzieci, więc może zostanie babcią ponownie. Wyjazd do Disneylandu to moje najprzyjemniejsze wspomnienie z mamą. Poszedłem na ,,Space Mountain" 14 razy. To było fantastyczne i najlepsze kiedykolwiek."

Jedną z rzeczy, którą ma po swojej mamie to przytulanie:

,,Każdy potrzebuje przytulania. Powiedziano mi, że jestem w tym bardzo dobry."

O Królowej Elżbiecie II:

,,Z powodu mojej służby mam do niej ogromny szacunek. Jest moim szefem od 10 lat. To naprawdę miłe kiedy mogę iść do niej po radę i posłuchać o jej doświadczeniach."


* * * * *
Serbskie stroje / www.zimbio.com

2 dzień wizyty pary książęcej w Serbii rozpoczął się od spotkania z burmistrzem Nowego Sadu (Novi Sad), gdzie oglądali występ członków orkiestry Triorca. Na zewnątrz budynku Camilla i Karol oglądali lokalne produkty (w tym rękodzieła kobiet), a także zwiedzili Galerię Matica Srpska. Następnie książę Walii udał się do klasztoru Kovilj, gdzie zwiedził produkcję woskowych świec. Kolejną jego wizytą był rezerwat Kovilj-Petrovaradin , gdzie rozmawiał o ekosystemie tego miejsca.
W tym czasie księżna odwiedziła Muzeum Pszczelarstwa i lokalną winiarnię, gdzie uczestniczyła w trwającym tam festiwalu. 
Swoje wizyty w Serbii para książęca zakończyła na wieczornym przyjęciu z okazji ,,British Women on the Serbian Front Line in World War One", gdzie Karol wygłosił przemówienie na temat pojednania.


www.zimbio.com
Z Parą Prezydencką w Czarnogórze / www.zimbio.com


Dzisiaj para książęca przyleciała z wizytą do Czarnogóry. Na miejscu zostali powitani przez Pana Prezydenta (Filip Vijanovic) i jego żonę Svetlanę w stolicy - Podgorica. W Pałacu Prezydenckim książę i księżna mieli okazję zobaczyć narodowe stroje, a także zobaczyć krótki występ tancerzy. Następnie Karol odwiedził Muzeum Narodowe, a Camilla Uniwersytet Akademii Muzycznej. W budynku ONZ księżna uczestniczyła w spotkaniu z organizacją UNICEF aby dowiedzieć się więcej o programie - We Protect, który wspiera rodziny.

* * * * * 
www.dailymail.co.uk

Dzisiaj księżniczka Anna i jej córka Zara Tindall ponownie uczestniczyły w Cheltenham Day, gdzie oglądały wyścigi konne.

14 komentarzy

 1. Harry mógłby mnie teraz przytulić :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, pewnie szykuje się kolejny ślub:)) miejmy taką nadzieję:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyj slub? ;p

   Usuń
  2. Myślicie, że to o dzieciach to takie aluzje, że ma jakąś dziewczynę? ;)

   Usuń
 3. Trochę w to wątpię :( Pewnie miał na myśli ogólną przyszłość, ale obym się myliła! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kim jest ta kobieta na zdjęciu obok Zary? Co za strój!
  Harry musi być zabawnym wujkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Harry jest tak jak to się mówi "down to earth" :) Sama przyjemność oglądać, czy czytać wywiady z nim. William nie robi na mnei dobrego wrażenia.
  Strój znajomej Zary obrzydliwy! Przypomina mi żonę Murray'a.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej :) chcialbym serdecznie zaprosic na bloga o ksieciu harrym :
  http://prince-harryofwales.blogspot.com i podziekowac Agnieszce ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę się doczekać tego dnia, kiedy Harry weźmie ślub i być może urodzi mu się dziecko. Byłby naprawdę świetnym ojcem :).
  Chciałabym wszystkich tu zgromadzonych zaprosić na bloga o Księżnej Dianie! Pierwszy post już jest! Zapraszam serdecznie. http://dianaprincessofpeoplehearts.blogspot.com/2016/03/1-diana-konta-krolowa-prawdziwa-bitwa.html

  OdpowiedzUsuń