Charytatywny mecz polo Księcia Williama i Księcia Harry'ego / Królowa z mężem na The Cartier Polo Cup.

www.zimbio.com
Wczoraj Książę William i Książę Harry wzięli udział w charytatywnym meczu polo - Jerudong Trophy Polo Match w Cirencester Park Polo Club. Celem gry było uzbieranie pieniędzy dla organizacji Centerpoint.
www.zimbio.com
Tego dnia w Anglii był obchodzony Dzień Ojca, dlatego największą niespodzianką dla wszystkich była obecność małego Księcia George’a! :)
www.tumblr.com
www.tumblr.com
Po zdjęciach widać, że próbuje już samodzielnie chodzić, choć jeszcze trzymając się ręki mamy :)
www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Tymczasem Królowa wraz z mężem uczestniczyła w The Cartier Polo Cup w Windsor Great Park. Najpierw oglądała mecz, a potem wręczyła zwycięzcy puchar.
Cóż za skupienie :) / www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Na miejsce Elżbieta II i Książę Filip przyjechali sami:
www.dailymail.co.uk
Chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować za liczne wejścia na bloga! Dziennie zagląda Was tu ponad 2oo osób, co bardzo mnie cieszy i motywuje do dalszego pisania o Rodzinie Królewskiej :)

5 komentarzy

  1. śmieszny ten George, taki krasnal mały :D pewnie skupiał na sobie całą uwagę innych, zamiast na meczu ;) po tych zdjęciach Kate z George'm przypomniał mi się filmik jak Elżbieta uczyła chodzić Karola:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Krasnal to idealne słowo.:) Jeszcze tylko szpiczastej czapeczki brakuje.:P

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja zaglądam codziennie bo ciekawie rzeczy mogę znaleźć. Nie obrażając nikogo, ale podoba mi się że piszesz o całej Rodzinie a nie tylko o jednej księżnej, księżniczce czy królowej. :) Tak trzymać:)

    OdpowiedzUsuń