Aktualizacja: Ostatni dzień Księcia Harry'ego w Brazylii / Królowa i Książę Andrzej w Pałacu Buckingham / Hrabia Wessex na Royal Norfolk Show.

www.zimbio.com
Dzisiaj Książę Harry przyjechał do ,,Cracolandii" - ubogiego regionu Sao Paulo, gdzie jest bardzo dużo osób uzależnionych od narkotyków. Pośród wielu fotografów Harry słuchał opowieści, w jaki sposób ich życie zostało zniszczone przez narkotyki, a niektórzy z nich przyznali się, że są już uzależnieni od ósmego roku życia! Jest to niestety bardzo duży problem w Brazylii, dlatego by im pomóc założono program ,,Open Arms", który uzależnionym daje miejsca pracy i pomaga w leczeniu.
www.zimbio.com
Tego dnia pojawił się także w Ayrton Senna Institute, które powstało na pamiątkę zmarłego kierowcy wyścigowego. Ayrton Senna da Silva był kierowcą w F1, który po ciężkim wypadku podczas Grand Prix San Marino w 1994 roku zmarł w szpitalu na wskutek obrażeń mózgu.
Na miejscu Harry usiadł za kierownicą na jednym z symulatorów jazdy, a także podpisał replikę kasku Senny z 1993 roku.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
www.dailymail.co.uk
* * *
Z okazji swojego ostatniego dnia w Brazylii, Książę nagrał na telefonie kilka słów:


* * * * *
Królowa na prywatnej audiencji przyjęła dzisiaj Alexandra Downera wraz z żoną, który został mianowany Wysokim Komisarzem Australii.
www.zimbio.com
Po południu, razem z Księciem Andrzejem obejrzała wystawę w Pałacu Buckingham, gdzie zobaczyła pamiątki z I wojny światowej takie jak książki czy zdjęcia.
www.zimbio.com
www.zimbio.com
Następnie udali się na Garden Party, gdzie rozmawiali z weteranami wojennymi i żołnierzami biorącymi udział w misji w Afganistanie.
www.zimbio.com
* * * * *
Książę Edward wczoraj i dzisiaj pojawił się na Royal Norfolk Show, gdzie rozmawiał z mieszkańcami na temat produktów lokalnych, a także ze studentami rolnictwa o zdrowym trybie życia. Na powiększeniu zdjęcia poniżej widać, że Hrabia ma na krawacie zwierzęta hodowlane ;)
www.twitter.com

Jutro Książę Harry rozpoczyna swoją wizytę w Chile, a w poniedziałek (30.06) Książę Karol z Camillą na tydzień wyjeżdżają do Walii :)

3 komentarze

 1. Harry ma całkiem przyjazny głos.:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki bardzo meski bym powiedziala ;)

   Usuń
  2. Dokładnie, męski i tak specyficznie chropowaty. To co mi się jeszcze w nim podoba to to, że bez problemu można go zrozumieć. Jak na Anglika Harry mówi naprawdę wyraźnie.;)

   Usuń