Książę Harry i William na meczu polo / Zara z mężem i córeczką na treningu / Książę Harry na ślubie przyjaciół.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj książę William i Harry grali w charytatywnym meczu polo w Beaufort Polo Club. Tym razem wygrała drużyna Harry’ego :)
www.dailymail.co.uk
Na miejscu pojawił się także Peter Philips, który przyjechał swoim czerwonym, sportowym Jaguarem.
www.dailymail.co.uk
* * * * *
Tymczasem Zara Phillips i jej mąż Mike Tindall razem z córeczką Mią, udali się do Trials Salperton Park w Gloucestershire, gdzie Zara trenowała jeździectwo przed powrotem do konkursów.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
* * * * *
Pojawiły się wczoraj zdjęcia Księcia Harry’ego ze ślubu przyjaciół Alexandra Mavros i Alexandry von Krockow, którzy pobrali się na Słowacji ponad 2 tygodnie temu. Młoda Para i przyjaciele bawili się 2 dni w 5 gwiazdkowym hotelu Chateau Bela.
www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk
Dzisiaj Książę Harry rozpoczyna swoją podróż do Brazylii, a następnie do Chile. Natomiast Królowa z mężem wyrusza do Północnej Irlandii, dlatego jeśli tylko pojawią się informacje i zdjęcia to pojawi się od razu nowa, aktualizowana notka :)

3 komentarze

  1. To Harry był tak blisko Polski...:P

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma za co dziękować. Potrzebowałam informacji i tu je znalazłam. Szanuję czyjąś pracę i jeśli piszę na podstawie jakiś w informacji to dla mnie jest koniecznością dodać skąd je wzięłam:) Cieszę się, że trafiłam na tak wspaniały blog o rodzinie Królewskiej:)

    Pozdrawiam:)

    OdpowiedzUsuń