Kate i William w Auckland + Królowa żegna Prezydenta Irlandii.

www.tumblr.com
Dzisiaj Kate i William polecieli do Auckland, gdzie spotkali się z członkami Royal New Zealand Air Force i ich rodzinami.
www.zimbio.com

www.dailymail.co.uk
William przy okazji żartował, że mieli już dużo propozycji przyszłych żon dla małego Georga ;)
Następnie pojechali aby wziąć udział w długo wyczekiwanym wyścigu żaglówkami z Pucharu Ameryki. Kiedy szli w stronę swoich żaglówek, Księżna poklepała Williama po plecach i powiedziała: ,,Uważaj :)", na co on odpowiedział: ,,Tak, do zobaczenia później".
www.dailymail.co.uk
Cóż za skupienie! :) / www.zimbio.com
www.zimbio.com

Kate wygrała 2 razy! Kapitan łodzi Księcia - Eric Haagh, powiedział, że William był na początku trochę zdenerwowany, a łodzie te są bardzo silne. Dodał, że mieli problem z górną częścią głównego żagla, dlatego nie mieli równych szans na wygraną.
www.zimbio.com
W trakcie wyścigu załoga powiedziała Williamowi, że Kate wygląda na bardzo zadowoloną na co on odpowiedział: ,,Założę się, że jest!". Po przegranych 2 wyścigach Książę dodał, że ,,przynajmniej ona będzie szczęśliwa" :)
www.zimbio.com
Po zejściu z żaglówek Kate ,,przeprosiła" Williama za wygraną, a on odpowiedział, że chciał mieć spokojną noc ;) 
www.zimbio.com
Nie obyło się także bez prezentu dla Georga, który dostał małą, nadmuchiwaną łódkę. Książę i księżna byli zachwyceni i dodali, że już nie mogą się doczekać aby go wykorzystać. Kate dodała, że żałuje, że nie ma z nimi Georga, bo mogliby wypróbować to od razu.
www.zimbio.com
Kate znowu chwilę za sterami :) / www.zimbio.com


Powrót był już bardzo deszczowy :) / www.zimbio.com
 * * * * *

 W 2:46 min. Kate ,,przeprasza" Williama :)

* * * * * * * 

www.bbc.co.uk
10 kwietnia Królowa w Zamku Windsor gościła wiele znanych osób: Peter Robinson, Sinn Fein, Martin McGuinness oraz sekretarz stanu Theresa Villiers.
www.flickr.com
Elżbieta II miała okazję spotkać się również ze złotą medalistką Paraolimpiady w Sochi - narciarką Kelly Gallagher, której towarzyszyła Charlotte Evans (przewodnik). Gallagher zajęła I miejsce w konkurencji dla niedowidzących w slalomie narciarskim. 
Królowa zapytała czy może obejrzeć medal i dodała, że gdy kiedyś jej wnuczka Zara zdobyła medal, to chciała go pokazywać całemu światu :)
* * * * * * *
www.zimbio.com
Dzisiaj w Zamku Windsor Królowa wraz z mężem oficjalnie pożegnała Prezydenta Irlandii i jego małżonkę.
Po południu była widziana w Newbury na wyścigach konnych. 
www.zimbio.com

4 komentarze

 1. widać po filmikach, że William i Kate to bardzo fajne małżeństwo. swoją drogą, wynik wyścigów był raczej z góry przesądzony, bo Kate jest bardzo dobra w tego typu konkurencjach ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. William miał pecha, że żagiel im się w pewnym momencie zaciął, ale za to Kate miała bardzo dobry humor, że wygrała ;)

   Usuń
 2. Hey There. I found your blog using msn. This is an extremely smartly written article.
  I'll make sure to bookmark it and return to read extra
  of your useful info. Thanks for the post. I will certainly comeback.  Feel free to visit my webpage ... cheats Transformers Age of Extinction for cyber credits

  OdpowiedzUsuń