,,Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?" - nowa książka Marka Rybarczyka!
W młodości nieśmiała i zamknięta w sobie, ale też atrakcyjna jak pin-up girl i zdyscyplinowana jak żołnierka. Zna się na koniach jak mało kto i zawsze wie, na którego postawić.
Nie znosi braku punktualności, herbatę pije w porcelanie tylko jednego producenta, a dla monarchii była gotowa poświęcić szczęście ukochanej siostry.
Jej powiernikami byli ukochana niania i Winston Churchill.


Nigdy nie miała być królową.
Elżbieta II.
Co skrywa jej wiecznie opanowane oblicze?

Doświadczony autor, były dziennikarz BBC i korespondent w Londynie, Marek Rybarczyk, z werwą i polotem rysuje pełen niuansów portret jednej z najbardziej znanych, a jednocześnie skrytych postaci współczesnej historii. Kobiety uwielbianej przez miliony Brytyjczyków i znanej na całym świecie. Władczyni, która stała się symbolem wielkiego niegdyś imperium i która żelazną ręką wprowadziła w XXI wiek ród Windsorów, pokonując liczne wewnętrzne i medialne burze.


Tajemnice, sekrety, zdrady.
Oto prawdziwa historia Elżbiety II.
 
(www.znak.com.pl) 
 

13 kwietnia, z okazji nadchodzących 90 Urodzin Elżbiety II w księgarniach pojawi się nowa książka Marka Rybarczyka pt.,,Elżbieta II. O czym nie mówi królowa?". 

Jest mi miło ogłosić, że z tej okazji wydawnictwo Znak Literanova skontaktowało się także ze mną i wstępnie mogę Wam już zapowiedzieć KONKURS w którym będą do wygrania właśnie te 2 książki! Więcej szczegółów na ten temat napiszę Wam wkrótce.

Wydawnictwo stworzyło także specjalne wydarzenie na Facebooku na którym codziennie (przez 90 dni do urodzin królowej) zamieszczane będą ciekawostki o monarchini. Dołączyć do niego możecie TUTAJ.

Osobiście nie mogę się już doczekać książki, którą obiecuję Wam jak najszybciej zrecenzować! :)

4 komentarze

 1. Oo :) super, że organizujesz kolejny konkurs :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam nadzieję, ze nie będzie zbyt trudny :) Dużo konkursów się szykuje, będzie w czym wybierać :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Można wziać udział w każdym i teoretycznie zwiększyć swoje szanse...;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tym sposobem polaczymy swoje sily, a wygranych bedzie wiecej! ;)

   Usuń