Królowa wróciła do Londynu / Księżna Cambridge wspiera Tydzień Zdrowia Psychicznego Dzieci.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj monarchini wraz z księciem Filipem uczestniczyła we Mszy Św. w Sandringham. Podczas nabożeństwa królowa wręczyła nagrody dzieciom, które zorganizowały na ten dzień specjalne dwa przedstawienia.
Powrót pary królewskiej do oficjalnych obowiązków zbliżał się nieubłaganie. Dzisiaj Elżbieta II wróciła pociągiem do Londynu, gdzie wkrótce będziemy mogli ją zobaczyć.

www.dailymail.co.uk

Co ciekawe wg prasy brytyjskiej książę William również przejmie patronat po swojej babci, a będzie to podobno Football Association. Prawdopodobnie hrabina Wessex również otrzyma jakąś ,,nową rolę", ale jaką? Zapewne w niedługim czasie się dowiemy :)

* * * * *
www.zimbio.com

Wczoraj księżna Cambridge uczestniczyła w Mszy Św. z okazji 75 lecia RAF Air Cadets w Kościele St Clements w Londynie. Catherine przejęła w grudniu patronat od księcia Filipa, który postanowił pomału oddawać swoje patronaty młodszemu pokoleniu. Po nabożeństwie księżna rozmawiała z kadetami i ich przełożonymi, którzy nie kryli swojego zadowolenia z przybycia ich honorowego komendanta :)

www.zimbio.com
www.zimbio.com

Z okazji rozpoczęcia Tygodnia Zdrowia Psychicznego Dzieci księżna postanowiła nagrać specjalne przemówienie, w którym jako patronka Place2Be wspomina jak ważna jest pomoc psychiczna dzieci, ich pewność siebie i jak potrzebują one wsparcia i zaufania ze strony dorosłych.Osobiście bardzo mi się spodobał pomysł rozmowy z dziećmi przy stole. Księżna nabrała pewności siebie i przed kamerą ewidentnie czuje się lepiej niż kiedyś :)

4 komentarze

  1. Masz rację, księżna Kate wg stała się śmielsza czy przed kamerami, czy podczas przemówień. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciekawe czy Beatrycze albo Eugenia coś dostaną ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie też bardzo podoba się to przemówienie, zgadzam się, że w tej kwestii czas działa na korzyść Kate, przemawia coraz lepiej :)

    OdpowiedzUsuń