Ostatnie wyjścia Rodziny Królewskiej.

www.dailymail.co.uk

Księżna Cambridge odwiedziła wczoraj 3 szkoły w Szkocji. Pierwszą wizytę złożyła w Szkole Podstawowej im. Św. Katarzyny, gdzie miała okazję poznać projekty związane z patronatem Place2Be. Na miejscu spotkała się z dziećmi, ich rodzicami i wolontariuszami zaangażowanymi w projekty nad zdrowiem psychicznym dzieci.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

Następnie odwiedziła the Art Room w Wester Hailes Education Centre, które zostało otwarte w 2014 roku. Poznała tam dzieci, które dzięki arteterapii zaczynają mieć większa pewność siebie. Ostatnim spotkaniem tego dnia była wizyta w Craigmoint High School, gdzie przywitała ją Judy Murray (mama znanego tenisisty Andy Murray'a). Pani Judy zajmuje się od 2 lat szkoleniem tenisa od podstaw, z którego korzystają dzieci i osoby dorosłe.
Księżna ubrana w strój sportowy razem ze wszystkimi wykonywała ćwiczenia, a przy okazji miała z tego niezłą zabawę :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżna Kornwalii odwiedziła wczoraj bibliotekę Islington Central w Londynie, gdzie promowała nowy program charytatywny, mający na celu zachęcenie dzieci i ich rodziny aby regularnie korzystali z biblioteki. Camilla po raz kolejny miała okazję czytać książkę najmłodszym czytelnikom ;) 

Clarence House podało do informacji, że książę i księżna od 14-19 marca odwiedzą Chorwację, Serbię, Czarnogórę i Kosowo. Szykuje się duża ,,dawka" informacji i zdjęć :)

* * * * *
www.zimbio.com

2 dni temu królowa odwiedziła budowę nowej linii (Elizabeth Line) metra w Londynie, które zostanie otwarte w grudniu 2018 roku. Nowa linia połączy Berkshire i Buckinghamshire aż do Essex. Na miejscu monarchini spotkała się z burmistrzem Londynu - Boris'em Johnson'em oraz pracownikami, którzy opowiadali o pracach pod ziemią :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W zeszłym tygodniu książę i księżna Cambridge odwiedzili Anglesey, gdzie wzięli udział w obchodach z okazji zakończenia działalności Sił Poszukiwawczo-Ratowniczych Królewskich Sił Lotniczych. Po oglądnięciu parady para książęca spotkała się z dowódcami i porucznikami RAF-u.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Czy kobieta z białymi skrzydłami, niebieskim odcieniem na powiekach i ,,klejnotach" na policzkach to hrabina Wessex? TAK! W takim wydaniu można było podziwiać Sophie na balu przebierańców w kurorcie narciarskim St Moritz w Szwajcarii, gdzie razem z księciem Edwardem ewidentnie bardzo dobrze się bawili :)

* * * * *
www.dailymail.co.uk

18 lutego księżniczka Beatrice i Eugenia były widziane w modnej restauracji,,Chiltern Firehouse" w Londynie. Obydwie pojawiły się tam ze swoimi partnerami (Eugenie z Jack'iem Brooksbank, a Beatrice z Dave'm Clarkiem).

10 komentarzy

 1. jak pierwszy raz zobaczyłam te zdjęcia z balu przebierańców, to nie poznałam Sophie na początku ;) dobrze, że na co dzień nie chodzi w takiej 'ulizanej' fryzurze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe kiedy księżniczki zdecydują się na ślub, chyba są już dość długo ze swoimi partnerami :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może czekają, aż w końcu im się oświadczą? ;)

   Usuń
  2. Myślałam że juz po xd w takim razie do roboty panowie! :D

   Usuń
 3. Czy jeśli np. księżniczka Beatrice wyjdzie za mąż to czy jej mąż otrzyma jakiś tytuł lub Beatrice dodatkowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 opcja: Królowa może nadać jakiś tytuł jej chłopakowi, ale raczej tego nie zrobi.
   2 opcja: Beatrice może zrezygnować z tytułu ,,księżniczki" i być Panią Clark.
   3 opcja: Prawdopodobnie nie będzie wtedy księżniczką z Yorku, tylko samą księżniczką Beatrice.

   Jak będzie naprawdę? Przyszłość pokaże ;)

   Usuń
  2. A dzieci otrzymają tytuł ?

   Usuń
  3. Dzieci ksiezniczki anny go nie otrzymaly. Wiec w tym przypadku bedzie pewnie tak samo

   Usuń
  4. Myślę, że właśnie ze względu na tytuły i zawirowania z nimi związane wstrzymują się ze ślubami...
   Nie podoba mi się stylizacja Beatrice. Wygląda jak by miała na sobie mundurek kelnerki.:/

   Usuń
 4. http://alicja-bachleda-curus.blogspot.com/ Zapraszam! Jest piękna niczym europejskie księżne!

  OdpowiedzUsuń