Ostatnie wydarzenia.

www.dailymail.co.uk

Wczoraj królowa uczestniczyła w niedzielnym nabożeństwie w Norfolk. Towarzyszył jej tradycyjnie książę Filip oraz księżniczka Anna z mężem.

www.dailymail.co.uk

21 kwietnia Elżbieta II skończy 90 lat! Z tej okazji telewizja ITV nakręciła film dokumentalny pt. ,,The Queen At Ninety", w którym będziemy mogli zobaczyć wypowiedzi księcia Karola i księżnej Camilii oraz księcia i księżnej Cambridge.  
Nick Kent - producent wykonawczy powiedział:
 ,,Byliśmy szczęśliwi, że tak wielu członków rodziny królewskiej wzięło w tym udział. Jest to niezwykła opowieść o niezwykłym życiu, które na wiele sposobów odzwierciedla zmieniające się oblicze narodu."

Ponadto Elżbieta II postanowiła przekazać swój patronat nad All England Lawn Tennis & Croquet Club księżnej Cambridge, a Rugby Football Union dostaje książę Harry. Myślę, że to bardzo dobre decyzje, ponieważ księżna lubi tenis, a książę jest wielkim fanem rugby :)

* * * * *
www.mirror.co.uk

Mirror opublikował wczoraj zdjęcia Zary Tindall i jej męża z córeczką w Australii. Rodzinka przebywa obecnie w Sydney, gdzie korzystają z uroków słońca. Co ciekawe Zara zdradziła niedawno, że Mia siedziała już na koniu mając tylko 8 miesięcy! Widać, że bardzo zależy jej aby córka podobnie jak ona pokochała jazdę na koniu :)

* * * * *
www.thesun.co.uk

The Sun opublikowało 2 zabawne zdjęcia księcia Harry'ego z urodzin modelki Suki Waterhouse, które odbyły się w Notting Hill w północnym Londynie. Na imprezie pojawiła się także księżniczka Eugenia oraz m.in. aktorka Sienna Miller. 
Po zdjęciach wnioskuję, że zabawa była przednia ;)

3 komentarze

 1. Nie wiedzialm ze harry koleguje sie z tymi modelkami...bardzo go lubie i szanuje jego prace,ale chybq czas powaznie przemyslec krag swoich znjamoych i rozjerzeac sie za jakimjs ktorzy nie sa a)arystokratami b) milionerami c) celebrytami

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harry od dzieciństwa miał kontakt tylko z ludźmi bogatymi, z arystokracji itp., więc nie dziwią mnie tacy jego znajomi czy przyjaciele.

   Usuń
 2. http://harryandthecambridges.tumblr.com link do swietnych zdjec harrego z dzisiejszego spotkania z zolenirzami i ofiarami powodzi
  http://harryandthecambridges.tumblr.com/page/2

  OdpowiedzUsuń