Co nowego u BRK?

www.princeofwales.gov.uk

Księżna Kornwalii przybyła wczoraj do New Forest, gdzie odwiedziła Kościół, centrum biznesowe oraz miejscowy cmentarz. Camilla oficjalnie otworzyła Poppy Pod Village w Tile Barn Outdoor Centre, które oferuje bezpłatne wakacje dla weteranów wojennych i ich rodzin.
Tego dnia książę Walii odwiedził Bristol, gdzie swoje wizyty rozpoczął od The Prince's Trust Bristol Centre. Tam spotkał się z uczniami inżynierii, którzy uczą się m.in. budowy rakiet z astronautą (Tim Peake). Następnie udał się do Penny Brohn National Centre aby dowiedzieć się w jaki sposób pomagają ludziom chorym na raka.

www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com

Dzisiaj para książęca pojawiła się na Sandringham Flower Show. Na miejscu mogli zobaczyć ręcznie robione ,,królewskie głowy" z papieru, które wykonały dzieci z miejscowej szkoły. Camilla na ich widok krzyknęła ,,Cudowne! Widzę podobieństwo, zwłaszcza moje włosy. Wyglądamy jak rzepa!" ;) Książę Karol skomentował głowę Harry'ego: ,,Jak odwróci się go do góry nogami, to nie będzie różnicy".

www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com
www.twitter.com
www.dailymail.co.uk
www.zimbio.com
www.zimbio.com

Jak podobają Wam się głowy? :D Kto jest najbardziej do siebie podobny? ;)

* * * * *
www.twitter.com/pdratcliffe

Dawno niewidziana księżna Kentu była wczoraj obecna na obchodach 150 rocznicy RyeDale Show w Welburn Park w Kirkbymoorside.

* * * * *
www.twitter.com (Emily Nash)

Hrabina Wessex uczestniczyła wczoraj w New Forest Show, gdzie spotkała się m.in. z 5 letnim chłopcem (Arthur Jones) i jego owieczką Bubbles.

* * * * *

Pałac Kensington ogłosił dzisiaj, że książę i księżna Cambridge odbędą tej jesieni wizytę w Kanadzie! To będzie ich druga wizyta w tym kraju (pierwszą odbyli w 2011 roku). 

Książę Harry najbliższych kilka tygodni spędzi w Afryce, gdzie będzie pomagał m.in. przy projektach dotyczących ochrony zwierząt. Jednym z najważniejszych będzie ,,500 elephants", który będzie polegał na przetransportowaniu słoni afrykańskich z parków do rezerwatu w centrum Malawi aby zmniejszyć ryzyko kłusownictwa.

6 komentarzy

 1. "Korona" Elci genialna :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Brakuje jednej "głowy" mianowicie Diany ale oczywiscie ona poszla w niepamiec.. glupia camilla i karol... slub to dla nich najwieksza nagroda.. diana powinna tam byc.., to matka jego dzieci i krolowa ludzkich serc

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Diana nie żyje od 1997 roku. To chyba logiczne, że dzieci (!) zrobiły głowy osób obecnej RK? ;)

   Usuń
 3. Z tym odwróceniem do góry na dół głowy Harry'ego i że nie będzie różnicy,to Karol miał rację.
  Głowa księcia Filipa przypomina mi raczej księcia Kentu.Dzieciaki mają talent:)

  OdpowiedzUsuń
 4. doskonałe są te głowy, zwłaszcza Karola i jego włosy :D

  OdpowiedzUsuń
 5. ,Jak odwróci się go do góry nogami, to nie będzie różnicy" - hahaha :D Ale on chyba jest do siebie najbardziej podobny

  OdpowiedzUsuń