Książę i księżna Cambridge z synkiem na Royal International Air Tatoo + więcej.

www.dailymail.co.uk

Książę i księżna Cambridge wraz z synkiem przyjechali dzisiaj do RAF Fairford w Gloucestershire na Royal International Air Tatoo. Obecność George'a była dla wszystkich miłą niespodzianką, tym bardziej, że mały książę był bardzo zainteresowany wszystkimi samolotami i śmigłowcami.

www.dailymail.co.uk

www.dailymail.co.uk
Mały ,,Middleton" z jasnymi włoskami :) / www.zimbio.com
www.zimbio.com

George miał okazję usiąść za sterami samolotu Red Arrow Hawk, a wraz z rodzicami usiadł w helikopterze Squirrel. Tegoroczne pokazy lotnicze są z okazji 75. rocznicy RAF Air Cadets.
Myślę, że ten dzień George zapamięta na bardzo długo
Jak Wam się podoba mały książę? Szybko wyrósł prawda? ;)Wczoraj księżna Catherine była obecna na Wimbledonie, gdzie w loży królewskiej wraz z hrabiną Wessex oglądała mecz tenisa Sereny Williams.

www.dailymail.co.uk

Po meczu księżna spotkała się z chłopcami i dziewczynkami, które pomagają podczas Mistrzostw oraz z matką Sereny i Venus Williams.

www.dailymail.co.uk

Serena Williams udostępniła swój krótki filmik podczas spotkania z księżną i hrabiną Sophie 
* * * * *


Wczoraj królowa Elżbieta II, książę Filip, księżniczka Anna i książę William uczestniczyli w ceremonii Orderu Ostu w katedrze St Giles w Edynburgu. 
Dzisiaj monarchini wraz z mężem odbyła ostatnie wizyty w Szkocji. Para królewska odwiedziła Hamilton & Inches (sklep jubilerski), który obchodzi w tym roku 150 rocznicę istnienia. W prezencie na 90 urodziny Elżbieta dostała uchwyt na biurko na karteczki, który uznała za bardzo przydatny :)

www.twitter.com
www.royal.uk

Po południu monarchini uczestniczyła w wyścigach konnych (Musselburgh Racecourse), którzy w tym roku obchodzą także swoje 200-lecie. Ponadto pokazano dzisiaj nowy portret królowej, który został namalowany przez Nicky Philipps 18 marca tego roku w Zamku Windsor.
 
* Ostatnie wizyty księcia Karola i Camilli z Walii oraz księcia Harry'ego opublikuję Wam w niedzielę. Proszę o wyrozumiałość z powodów prywatnych :)

7 komentarzy

 1. bardzo podoba mi się ten filmik nagrany przez Williams :) Sophie pięknie tego dnia wyglądała, Kate zresztą też.

  OdpowiedzUsuń
 2. George rośnie jak na drożdżach, zresztą jak wszystkie Royal Babies ;) Robi się coraz bardziej podobny do Williama, ale ma też coś z dziadka Middletona.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się;) Jak dla mnie George to cały William.
   Ps Kate ślicznie wygladala zarówno na Wimbledonie , jak i na wczorajszym wyjściu. Bardzo mi się podoba ta niebieska sukienka:D

   Ania

   Usuń
 3. Czy słyszałaś o tym,że niektórzy Anglicy nie chcą już więcej płacić pieniędzy na niektórych członków BRK? Chcą opłacać tylko Królową,Filipa,Karola,Camillę,Williama i Kate. Reszta rodziny według nich nie powinna otrzymywać pieniędzy z podatków. Biorą przykład z Danii.
  https://republic.org.uk/minor-royals Co o tym myślisz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Harrego też powinni uwzględnić co do otrzymywania pieniędzy. Przecież on tyyle robi :)

   Usuń
  2. W 100% się z tobą zgadzam! :) Republikanie są strasznie dziwni i kompletnie ich nie rozumiem...

   Usuń
  3. Powinni dodać jeszcze księżniczkę Annę i hrabiego i hrabinę Wessex, którzy mają dużo obowiązków królewskich ;)
   Jakie jest moje zdanie? Jestem w stanie zrozumieć ich myślenie, choć dalsi członkowie BRK pracują sami i nie dostają pieniędzy od państwa.

   Usuń