Ostatnie wyjścia BRK.

www.dailymail.co.uk

W czwartek królowa Elżbieta II wraz z księciem Filipem uczestniczyła w przyjęciu Queen's Awards for Enterprise w Pałacu Buckingham. Na miejsc obecni byli także: księżniczka Anna, księżniczka Eugenia, książę Gloucester, książę Kentu oraz książę i księżna Kentu Michael.

www.dailymail.co.uk
www.dailymail.co.uk

W środę królowa wraz z mężem zwiedziła nowy oddział East Anglian Air Ambulance w Cambridge po którym oprowadził ich sam książę William. Para królewska spotkała się z pracownikami, którzy opowiadali o swojej pracy.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

W czwartek w szpitalu Guys and St. Thomas książę Harry poddał się testowi na HIV. Całe badanie można było oglądać na żywo za pośrednictwem oficjalnego konta Rodziny Królewskiej na Facebooku. W ten sposób Harry chciał pokazać jak łatwe i szybkie jest badanie, które może pomóc w leczeniu lub uratowaniu przed zarażaniem kolejnych osób.
W sobotę książę wziął udział w meczu polo w turnieju Tiffany & Co Royal, na którym zbierano pieniądze dla fundacji Skillforce UK, MapAction i Henry van Straubenzee Fund, którym patronuje. Czy to znaczy, że kontuzja pleców została wyleczona? Miejmy nadzieję, że tak ;)


* * * * *
www.zimbio.com

We wtorek księżna Camilla uczestniczyła w spotkaniu z okazji 30 rocznicy National Osteoporosis Society, które odbyło się w St James Palace.

www.dailymail.co.uk

W czwartek księżna Kornwalii w Clarence House zorganizowała spotkanie dotyczące przemocy domowej. Księżna spotkała wiele kobiet, które opisała jako jedne z najodważniejszych osób, które miała zaszczyt spotkać. ,,Ich cisza została przerwana, ale dopiero po tragedii. Mam nadzieję, że zostaną uznane jako zwycięzcy, a nie ofiary".

Dzisiaj książę Walii i Camilla rozpoczęli swoją 3-dniową wizytę w Kornwalii. Opis całej wizyty pojawi się w środę.

* * * * *
 
W piątek książę George obchodzi 3 urodziny! Kto z Was wysłał już kartkę? ;)

5 komentarzy

 1. Napisałam i do George'a, i do Camilli, ale póki co czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jitro wysyłam :) mogę prosić o link do strony na fb?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oficjalny Facebook Rodziny Królewskiej:

   https://www.facebook.com/TheBritishMonarchy/

   Usuń