Ostatnie wydarzenia.

www.zimbio.com

Książę i księżna Cambridge byli wczoraj w Portsmouth aby dopingować zespół Bena z Land Rover BAR, którzy będą startować w America's Cup World Series (ACWS). Para książęca oglądała katamarany, rozmawiała z zespołem, a także spotkali się z dziećmi z fundacji 1851 Trust, której patronuje Catherine.

* * * * *Książę Harry uczestniczył w spotkaniu ze znanymi sportowcami i osobami z Wielkiej Brytanii w ogrodach Pałacu Kensington, którzy razem z nim wspierają kampanię ,,Heads Together". Każdy z nich przeszedł w swoim życiu coś co spowodowało depresję, lęki i wstydzili się o tym mówić. Sam Harry przyznał, że bardzo żałuje, że dopiero w wieku 28 lat zaczął mówić o stracie swojej matki, księżnej Diany.

* * * * *
www.dailymail.co.uk

Księżniczka Eugenia oraz księżna Yorku uczestniczyły w sobotę w wyścigach konnych w Ascot.

* * * * *
www.twitter.com


Monarchini osobiście zobaczyła przygotowaną wystawę (Fashioning a Reign: 90 Years of Style from The Queen's Wardrobe) w Pałacu Buckingham, na której przez całe lato będzie można zobaczyć piękne kreacje królowej, w tym sukienkę ślubną oraz koronacyjną.
Osobiście nie mogę doczekać się końca sierpnia, ponieważ mam już kupiony bilet na zwiedzanie :D Ktoś z Was również się wybiera? 

3 komentarze

 1. Wakacje,a Kate i Harry nadal wspierają swoje patronaty.
  Eugenie ma śliczne sandałki,ostatnio jej styl trochę się poprawił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak można porównywać Kate i Harry'ego??? Kate miała jedno wyjście gdzie wsparla jeden patronat i do końca wakacji już jej nie zobaczymy. A Harry rozpoczął kampanie z AIDS, miał robiony test na wizji, poleciał do Lesotho do Afryki pomagać, później poleciał na konferencję AIDS by tam przemawiać, jak wrócił to zorganizował spotkanie Heads Together, a teraz leci na 1,5 msc do Afryki pracowac! Jak można porownywac 1 wyjście Kate do niezliczonych wyjsc Harry'ego...To jest po prostu śmiesznei chore. Wszędzie chcecie Kate wcisnąć. Kate nie robi nawet 1/30 tego co Harry na tych wakacjach, a sam Harry na wakacjach od 2 lat nie był.. Przestanie promować Kate, bo to się robi już nawet nie śmieszne a tragiczne...

   Usuń
 2. Na pewno lepiej się ubiera niż Beatrice ;)

  OdpowiedzUsuń